Totální výprodej rybářských potřeb

Fluorocarbonový vlasec lze použít při přívlači i jako kmen

Když už můžeme nakupovat v akci třeba Lídlu, tak proč ne u rybářů. Totální výprodej rybářských potřeb by měl nabízet možnost jak ušetřit. Je to ale úplně naopak, protože ve slevách rybář akorát nakoupí ještě více věcí než normálně:)

Totální výprodej rybářských potřeb většinou dělají eshopy, kterým se začínají povážlivě plnit sklady zbožím, jenž nenašlo svého kupce. Do frcu jde všechno od bižuterie, přes nástrahy, pruty, navijáky až po dražší věci jako echoloty, bivaky a všechno možné, čeho zrovna na krámě potřebují zbavit. Hodíme sem pár tipů na výprodeje v oblíbených obchodech v několika českých městech. Nemusíte ale nikam jezdit, jelikož všechny mají poměrně solidně fungující e-shop, který vám všechno pošle až domů kamkoliv od Aše až po Čiernou pri Čope.

vybavení pro lov na feeder. I tady vám pomůže totální výprodej rybářských potřeb
I bižuterie bývá ve výprodeji

Totální výprodej rybářských potřeb v Liberci

Rybářský e-shop z Liberce je jeden z těch velkých internetových obchodů. Najdete zde širokou nabídku zejména prutů a navijáků. Hodně prodávají značky jako Daiwa, Mivardi a další firmy z oblasti kaprařiny i třeba feederu.

Odkaz na výprodej

Výprodeje v jičínských rybářských potřebách

Známý rybářský obchod najdete i rumcajsově Jičíně. Nemusíte ale riskovat cestu skrz Řáholec ani čekat až vodník Kebule přestane okolo Jičína vařit mlhu. Objednávat můžete z eshopu. Je to jeden z těch obchodů, které se vyznačují velmi rychlým doručením.

Profilově vypadá Párys jako velmi univerzální obchod pro rybáře, který uspokojí náročné kapraře, feedristy a plavačkáře. Nám se líbí i opravdu široká nabídka vláčecích nástrah.

Zboží ve výprodeji najdete tady

Totální výprodej v plzeňském rybářském eshopu

Plzeňský obchod s rybářskými potřebami asi není třeba příliš představovat. Je to jeden z největších kamenných a také internetových obchodů pro rybáře v České republice. Sklad mají plný naprosto všeho co rybář potřebuje. Jako zákazník můžete nejvíce ocenit doručení zboží do 24 hodin po celé republice. Co mají obyčejné ve výprodeji?

Jak tady funguje výprodej

E-shop chytapust.cz má výprodeje řešené naštěstí vcelku rozumně. Nemusíte se tady prohrabávat tisícovkami blbostí ale můžete si rovnou vybrat co vás zajímá. Výprodeje jsou rozdělené do těchto kategorií, na které si můžete přímo kliknout.

Akce v eshopu nejen s kaprařinou

Asi znáte značku LK baits. Je to firma, která se mezinárodně prosazuje hlavně v oblasti lovu kaprů. Nosným programem firmy jsou jejich inovativní nástrahy jako CUC, pelety nebo speciální boilos zvané Nutrigo (takové Ferrero Rocher pro kapry). Tahle značka je naprostý protipól Kunova levného chytání s boilie z Decathlonu. Je to prémiová značka, která ale občas něco ze svého sortimentu nabídne i se slevou.

Mnozí navíc podléhají dojmu, že LK baits je jenom o kaprařině. To vůbec není pravda. Sortiment e-shopu se věnuje snad všem metodám lovu. Rozhodně se dobře vybavíte například i na feeder a přívlač.

Odkaz na akce najdete zde

Totální výprodej rybářských potřeb se týká i nástrah
Totální výprodej rybářských potřeb se týká nejen drahého vybavení jako pruty a navijáky, ale i nástrah na přívlač

Články a rady jak vybírat rybářské vybavení

Pokud si nevíte úplně rady, jak si vybrat konkrétní prut, naviják nebo něco jiného do výbavy, tak máme pro vás celou řadu článků, které vám mohou trochu poradit. Zkuste si přečíst například tyto články:

Jak vybírat pruty:

Výběr navijáků:

Tipy na nástrahy:

Typy na rybářská plavidla a echoloty:

Ostatní:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.