Změny v rybářském svazu se dělají těžko, tvrdí Dušan Hýbner v podcastu Rybománie

středočeské Labe
Ilustrační foto: redakce

Včera jsem na Youtube viděl podcast Rybománie, jehož hostem by mnohým rybářům známý Dušan Hýbner. Všem doporučuji se podívat a pozorně poslouchat.

Zjistíte spoustu interních zajímavostí o tom, jak vlastně svaz funguje, co svaz plánuje za revoluční novinky.

Tento konkrétní podcast je v mnohém vůči svazu kritický. Upozorňuji však, že nejde o nějakou kampaň nebo snahu o hledání senzací a brojení proti zavedeným pořádkům.

Sám DH tvrdí, že svaz nám v mnohých zemích mohou závidět.

Dozvíte se ale proč svaz v mnohém nefunguje ku spokojenosti rybářů a proč se v rybářském svazu některé věci těžko mění, zatímco některé převratné novinky rybáři ani příliš neocení.

Jedná se samozřejmě o osobní názor aktéra na videu. Dušan Hýbner ale je v podstatě jediný vyšší funkcionář ČRS, který se svými názory a vizemi dělí s rybáři. Je aktivní na sociálních sítích a byl již hostem několika rozhovorů.

O čem se v rozhovoru například mluví?

Bezplatnou verzi podcastu naleznete na YouTube kanálu Rybománie:

Kdo je Dušan Hýbner

Dušan Hýbner je dlouholetý rybář a zejména funkcionář rybářského svazu a člen RS. Ve funkcích působí již téměř tři desítky let.

Na základní úrovni svazu funguje jako rybářský hospodář na revírech v několika MO.

Samozřejmě jeho nejdůležitější funkcí je předsednictví ve Středočeském územním svazu a členství v Radě ČRS. Před pěti lety neúspěšně kandidoval na předsedu celého ČRS.

Důrazně ale doporučuji si nejdříve video na odkazu pustit. Opravdu se nejedná o nějakou agitku ale poměrně hlubokou sondu do fungování spolku, jehož členy je většina z nás.

Čtěte také další související aktuality a články:

4 Comments

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.