Nejčtenější rybářské články za poslední čtvrtletí

Nahozené pruty
Ilustrační foto: redakce

Co hýbe rybářským mediálním světem za poslední čtvrtrok? Skandály, zločiny a senzace? No jak kdy, mezi nejčtenější články z našeho webu patří i pěkné povídky, které naopak duši rybáře uklidní. Pojďte se podívat, co se nejvíc četlo zhruba od července do dnes.

Čtenářstvo zaujala jedna z historek zaslechnutých od starých trampů od Staré řeky. Volně přetavená do povídky Největší úlovek v historii našeho kempu na Berounce.

Stejně tak máme pochvalné ohlasy na další příběh z časů dávných, který jsme publikovali pod názvem “Hoď mu to za krk, vole”: aneb bitka kvůli hadovi na rybářských závodech.

berounka

Dohromady tyto povídky získaly celkem bezmála čtyřicet tisíc přečtení a nepřišel ani jeden ohlas, že je to debilní.

Na moje poměry velmi slušný výsledek. Škoda, že já ani zbytek redakce asi ještě dlouho nebudeme mít námět podobných kvalit.

Masař vás rozčílil a naštval, že to nemá obdoby. Já za to ale fakt nemůžu

Aby to nebylo tak pozitivní, smršť výhružných e-mailů jsme jako obvykle obdrželi na téma přisvojování ryb.

Za zvednutí návštěvnosti ale děkuji neznámému autorovi, který pomocí formuláře na odeslání úlovků a článků odeslal časovanou bombu v podobě skandálního pamfletu pod názvem Zpověď masaře: loni jsem vzal 120 kaprů, nechápu proč mi to někdo vyčítá.

Toto dílko si sice přečetlo asi jen deset tisíc z vás. Ohlasy jsou ale ohromující a místopřísežně prohlašuji, že nevím kdo to psal. Už mi kvůli tomu na redakční mail, prosím, nepište.

Ani nevím odkud přesně autor je a jestli ty ryby fakt zvládl s celou familií sežrat nebo jestli kecá. Každopádně je to poprvé, co si náš příspěvek vysloužil samostatnou zprávu a diskuzní téma na legendárním serveru MRK.CZ, což beru taky úspěch.

Také články o jednotlivých rybích druzích zaujmou

Milým překvapen je ochota čtenářů číst články o něčem jiném než skandálech, průserech a kaprech o váze přes 30 kilo. Skoro desítku tisíc z vás zaujal text o okounech, což je moc pěkná ryba a asi jediný dravec, kterého se mi pravidelně daří chytat v lepších velikostech.

Okoun ulovený na přívlač

Z vašich úlovků (odesílejte zde) se zase zájmu těšila velká štika z příspěvku pod názvem Big piké!!! od Petra Sovy.

štika

Z rybářských výprav a závodů

rybolov dánsko

Zde můžu vypíchnout report z jarní výpravy na mořské pstruhy do Dánska, kterou začátkem léta publikoval Michal Rejthárek v tomto článku. Chytání mořských pstruhů v Dánsku – zážitek plný dobrodružství

V oboru lovu kaprů přidává skvělé reporty mladá puška české kaprařiny Michal Kocián – například ze závodů v Adošově.

amur

Co zaujalo v rubrice rybářská videa

Tady to byl jednoznačně tento snímek kolující na YouTube a Facebook Watch. Rybář na kajaku raději uřízl šňůru, zabralo mu něco, co vážně nechtěl.

Závěrem

Mimo zmíněné články doporučujeme vaší ctěné pozornosti ještě několik důležitých textů. Ty se týkají změny přicházejících s novou sezonou od roku 2024.

Vzhledem k nové vyhlášce se od příštího roku změní rybářský řád. Zda tyto změny budou prospěšné a mají smysl, to můžete posoudit sami: Změny rybářského řádu od roku 2024: přívlač na pstruhovce, nový zápis úlovků a trolling bez motoru

A samozřejmě vás určitě bude zajímat, kolib budou stát povolenky příští rok. Levnější to určitě nebude: Ceny povolenek 2024: zdražování i velké změny 

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.