Spice Queen Krill: tip na zajímavou nástrahu pro lov velkých kaprů po celý rok

V dnešním reklamní článku se podíváme na boilie, které je použitelné po celý rok a má prokazatelné úspěchy i v chladné vodě.

Jedná se boilie s příchutí krillu kombinovaného s příměsí koření, což je velmi efektivní varianta fungující celou sezonu.

Kořeněné příchutě jsou v posledních letech velmi populární a zrovna tato nástraha je navíc k mání za velmi přijatelnou částku.

Trvanlivé boilies Spice Queen Krill od TB Baits představuje zajímavou nástrahu pro rybáře, kteří hledají efektivní a celoročně spolehlivou nástrahu pro lov velkých kaprů.

Tato inovativní nástraha je výsledkem dlouholetého výzkumu a testování, a navazuje na úspěch svého předchůdce, kterým bylo boilie King Krill.

Kombinace krillu a unikátního mixu koření

Boilies Spice Queen Krill je založeno na přírodních složkách s vysokým podílem unikátního mixu koření. Z více než sta testovaných vzorků bylo vybráno deset nejlepších, které tvoří základ této jedinečné nástrahy.

Dvouleté testování přineslo impozantní výsledky, kdy bylo na českých svazových vodách nachytáno více než padesát kaprů přesahujících dvacet kilogramů.

Největším úspěchem testovacího týmu byl obří lysec vážící přes 25 kilogramů, ulovený při teplotě vody pouhé 4 stupně Celsia. Tento výsledek dokazuje, že Spice Queen Krill je ideální pro celoroční chytání, a to i při nízkých teplotách vody.

Tb baits boilie spice queen krill-1 kg 20 mm

Složení boilies je pečlivě vybrané, aby zajistilo maximální přitažlivost pro kapry. Obsahuje sůl a sladidlo NHDC, které zvyšují jeho účinnost. Sůl reaguje s vodou a mění pH v okolí nástrahy, což narušuje strukturu boilies a uvolňuje atraktory, které přitahují kapry.

NHDC, které používáme od samého počátku, výrazně zvyšuje účinnost nástrah díky své sladko-slané chuti, kterou kapři milují.

Boilies TB jsou navrženy tak, aby byly po vhození do vody co nejatraktivnější. Po dopadu na dno se struktura boilies začne okamžitě rozpadat a uvolňovat potravní signály, což přitahuje proplouvající ryby a nutí je začít se krmit. Doba rozpadu boilies je ovlivněna teplotou vody a aktivitou bílé ryby.

Do výrobku je přidáván activ protein, což je enzymaticky upravená moučka, která narušuje strukturu nástrahy a slouží jako silný atraktor pro kapry.

. Boilies Spice Queen Krill od TB Baits je tedy ideální volbou pro každého rybáře, který chce zvýšit své šance na úspěšný lov kaprů.

VýrobceTB BAITS
PříchuťKoření, Krill

Pořídit toto boilies můžete ve velikostech 16 mm, 20 mm a 24 mm v Párysově rybářském ráji či v eshopu AZ Fishing.

Čtěte také tyto příspěvky:

TB Baits Monster Crab – výhodné boilies s dobrými recenzemi a zkušenostmi od rybářů

Tip na boilies: TB Baits Peach Liver

Jahodové boilies je voňavá klasika: pořídit lze za velmi příjemnou cenu

Boilies Red Crab: nová nástraha od české firmy

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.