Tip na boilies: TB Baits Peach Liver

tb baits

V dnešním reklamním článku bychom vám rádi představili dvě varianty boilies Peach Liver od firmy TB Baits.

Příchuť jater (liver) v kombinaci s ovocnou příchutí, v tomto případě broskve (peach) je v poslední době poměrně žádaná. Nejinak tomu je i v tomto případě.

Jedná se velmi oblíbené ekonomické boilie od firmy TB Baits, které pořídíte za poměrně dobrý peníz.

Vývoj této nástrahy byl skutečně náročný, zahrnoval desítky receptur a nespočet hodin testování firemního konzultačního týmu.

Prováděli testy na řekách, jezerech, pískovnách, rybnících a menších říčkách a samozřejmě si u toho užili spoustu krásných úlovků. 

tb baits peach liver

Při koupi 10 kg balení vychází cena (k datu vydán článku) pod 70 Kč za kilogram

Zajímavé úlovky při testování

Při testování rybáři z týmu TB Baits chytali ryby přesahující hranici 20 kg, včetně velké ulovené ryby o váze 24,7 kg z jedné svazové vody.

Hlavním cílem při vymýšlení této, dnes již zavedené, nástrahy bylo vytvořit boilie s okamžitou účinností za co nejlepší cenu, aby bylo dostupné pro všechny rybáře a aby jeho pořizovací cena nekladla žádná omezení ve způsobu jeho použití. 

Mnoho rybářů si myslí, že levné boilie je nekvalitní a drahé naopak kvalitní. Záleží ale na konkrétním produktu a výrobních možnostech daného výrobce.

TB Baits si zakládá na tom, že dokáže vyrobit levné a zároveň vysoce kvalitní boilie. 

Díky nákupu surovin ve velkých objemech a moderní výrobní lince jsou schopni výrazně stlačit náklady na celý proces výroby, ať už se jedná o samotné suroviny, lidskou práci nebo energie.

Udávaná výrobní kapacita činí 15 tun boilie za 1 den.

Po vhození do vody začne boilie okamžitě působit a vypouštět do svého okolí potravní signál.

Povrch boilie se začne rozpouštět, čímž se stává pro ryby ještě atraktivnější.

Doba rozpadu boilie po vhození do vody je přibližně 8 až 12 hodin v závislosti na průměru boilie, teplotě vody, proudu a aktivitě bílé ryby. 

Pokud chcete, aby boilie ve vodě vydrželo déle, doporučujeme podle potřeby boilie prosušit, čímž zpomalíte dobu rozpadu až na 24 hodin.

Díky jedinečnému složení vám boilie při sušení nepopraská.

Před zakrmováním čerstvého boilie pomocí kobry doporučujeme namočit boilie nebo kobru. Přestože je čerstvé boilie poměrně měkké, díky namočení se kuličky ve vzduchu nerozpadnou.

TB Baits Peach Liver zakoupíte například v obchodě Parys.cz.

Dále například v pražském AZ Fishingu

TB Baits Boosterované Boilie Peach Liver 120 g 20-24 mm

Při výrobě boosterovaných boilie se klade důraz na okamžitou účinnost a atraktivitu nástrah ve vodě. 

Tb baits boosterovan� boilie peach liver 120 g 20-24 mm

Základní boilie je pokryto směsí obsahující atraktivní látky, jako jsou extrakty, esence, esenciální oleje, oleje, tekuté potravy, koření, sladidlo NHDC, sušené gamarusy, krevetky a dafnie. Vše je promícháno s původním mixem boilie. 

Poté je nástraha zalita nálevem obsahujícím aminokyselinové spektrum,tedy  směs aminokyselin, která navnadí kapra přijímat potravu. 

Pečlivým promícháním se na povrchu boilie vytvoří vrstva atraktorů, která se do návnady vstřebává a pro kapry je to doslova lahodná chuťovka.

Složení boilie od TB Baits

Všechny varianty TB Baits boilie obsahují soli a sladidlo NHDC. Sůl reaguje s vodou a mění pH v okolí nástrahy.

 Po dopadu na dno začne okamžitě reagovat, měnit okolní pH a lehce narušovat strukturu boilie. Sůl zároveň slouží jako nosič atraktorů, což zajišťuje okamžitou účinnost a přitažlivost pro kapry. 

Proč právě sladidlo NHDC? Toto sladidlo používá TB Baits od samého začátku v práškové i tekuté formě.

Při testování návnad a nástrah jsme zaznamenali značný nárůst účinnosti produktů pbsahujících právě NHDC. Kapři si asi oblíbili sladko-slanou chuť.

stojan

TB Baits boilie je navrženo tak, aby bylo po vhození do vody co nejatraktivnější. Po dosažení dna se okamžitě začíná narušovat struktura boilie a uvolňovat potravní signál, což láká proplouvající ryby a motivuje je k přijímání potravy. 

Doba rozpadu je ovlivněna teplotou vody a aktivitou bílé ryby. Při výrobě tohoto boilie je přidáván aktivní protein (enzymaticky upravená moučka), který narušuje strukturu návnady a nástrahy a patří mezi nejlepší atraktory pro kapry.

Prohlédnout v obchodě

O lovu s produkty TB Baits se můžete dočíst v Michalových článcích z jeho výprav na kapry:

Akční set: dva kaprové teleskopické pruty ZFISH s pouzdrem zdarma

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.