Akční set: dva kaprové teleskopické pruty ZFISH s pouzdrem zdarma

teleskop

V dnešním reklamním tipu pro vás máme další výhodný set vybavení. Tentokrát dokonce hned dva rybářské pruty a k nim ještě navíc i obal. Taková nabídka tu není vždy.

Specialitou je, že se jedná o pruty teleskopické. O těch se zdálo, že už vyhynuly nebo jsou vhodné jen pro dětské sety nebo pro pytláky:)

To ale není pravda, teleskopy sice v mnohém svými parametry ustupují děličkám ale mají jednu obrovskou výhodu. Asi víte jakou.

Je to transportní délka, která je díky teleskopickému řešení velmi krátká a usnadní vám transport prutů k vodě jakýmkoliv způsobem. Ať již v autě, veřejnou hromadnou dopravou nebo kolmo či na mopedu.

Předmětem akce jsou dva pruty ZFISH Kingstone v délce 360 cm a 3,5 lb verzi (vrhací zátěž až 150 gramů), k nim dostanete ještě pouzdro. To vše bratru za 2600 Kč.

Pruty jsou moc pěkně zpracované, na to, že jde o teleskopy i celkem lehké. Navíc v této konfiguraci jde o pruty s nimiž si můžete dovolit házet těžší olova nebo velká krmítka a pořádně se do nich opřít.

S takovým teleskopickým prutem lze dosáhnout i náhozů do slušné vzdálenosti.

Zfish Akční sada: 2 x prut Kingstone 3,60m/3,5lb + pouzdro na pruty zdarma!

Sada obsahuje dva teleskopické pruty vhodné pro lov kaprů a obal, který je nositelný jako taška nebo batoh.

Zfish Combo 2x Prut Kingstone 3,60m 3,5lb + Pouzdro Zdarma!

Zfish Prut Kingstone Telecarp 3,60m – 3,5lb
Zfish, známá česká značka, uvádlajiž před časem na trh prut Kingstone Telecarp. Tento teleskopický kaprový prut je ideální pro rybáře, kteří dávají přednost skladným teleskopickým prutům oproti děličkám.

Prut je vyroben z kvalitního karbonu IM8, což zajišťuje jeho odolnost a spolehlivost. Dále je navržen tak, aby umožnil dopravu těžších nástrah na větší vzdálenosti díky své vrhací zátěži 80-150 g.

Má dělenou rukojeť z EVA gumy, která poskytuje pohodlný úchop při nahazování. Prut je univerzální a vhodný pro různé techniky lovu na položenou ve všech typech vod.

  • Délka: 12ft (3,60 m)
  • Testovací křivka: 3,50 lb/80-150 g
  • Počet oček: 5
  • Transportní délka: 105 cm

Zfish Pouzdro na Pruty Rod Holdall 2 Rods/110CM


Toto kvalitní dvoukomorové pouzdro je vyrobeno z nepromokavého a snadno omyvatelného materiálu. Je navrženo pro bezpečnou přepravu teleskopických prutů s navijáky a dalšího příslušenství. Pouzdro má dvě oddělené komory na pruty s navijáky a jednu dlouhou nepromokavou kapsu na podběrák a vidličky.

Díky nastavitelnému ramennímu popruhu je možné ho pohodlně přenášet jak v ruce, tak na zádech. Pouzdro je vybaveno kvalitními dvoucestnými zipy.

  • Rozměry:
  • Délka: 110 cm
  • Hloubka v místě pro naviják: 20 cm
  • Velikost dlouhé kapsy: 75 x 10 cm

Akční set je k dispozici v eshopu Chytapust.cz

Čtěte také:

Jaké revíry umožňují nonstop rybolov v roce 2024?

Nash Lehátko Se Spacákem MF60 Indulgence 5 Season Sleep System Compact v akčním setu s vyhřívanou vložkou a letním přehozem

Jaké jsou kaprové navijáky na daleké hody

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.