Jahodové boilies je voňavá klasika: pořídit lze za velmi příjemnou cenu

tb baits jahodové boilies

Reklamní článek se pro dnešek zaostří na jedno z nejprodávanějších boilies na českém trhu. Půjde o velké balení s velmi výhodnou cenou a protentokrát i klasickou příchutí, která je velmi příjemná i lidskému čichu.

Není zase tolik příchutí boilies, které by šlo označit jako tradiční. Výrobci nástrah byli již od počátku kaprařiny celkem kreativní a vymýšleli stále nové a nové varianty.

Před pár desítkami let ale určitě musel každý rybář vyzkoušet následující příchutě: vanilka, scopex a jahoda. A právě o jahodě to dnes bude. V záplavě všech těch kombinací, masových, rybích a pálivých boilies se na ni možná trochu zapomíná.

Mezi rybáři se těší značné oblibě jahodové boilies TB Baits Strawberry. Účinná nástraha s velmi příznivou cenou ve velkém balení.

Kilogram boilies TB Baits Strawberry vychází v přepočtu na 69 korun

Toto vynikající boilies se prodává ve velkém 10 kilovém pytli, díky čemuž se lze dostat na slušnou cenu. Desetikilovka stojí 699 korun.

Tb baits boilie strawberry -10 kg 20 mm

Za kilo tak dáte 69 Kč, což je velmi příjemná cena za níž navíc dostanete kvalitní boilies vyráběné českou firmou a z velmi kvalitních surovin.

Firma TB Baits bere útokem český trh s nástrahami svým boilies, které nedělá kompromisy co se týče jeho složení a použitých surovin.

Díky nákupu surovin ve velkých objemech a nové ultramoderní výrobní lince se jim totiž daří náklady držet extrémně nízko. Jejich boilies se tak prodává za bezkonkurenční cenu. Denně výrobní linka připraví bez problémů neuvěřitelných 15 tun boilies.

Co se týče parametrů nástrahy, tak desetikilové balení jahodového boilies je k dispozici ve dvou variantách – průměry kuliček 20 nebo 24 mm.

Jedná se o rychle fungující nástrahu, která hned po dopadu do vody začíná šířit potravní signál do okolí. Průměrná výdrž jedné kuličky ve vodě se pohybuje v rozmezí cca od 8 do 12 hodin. Závisí to na teplotě vody, síle proudění a aktivitě menších ryb.

Boilies je také připraveno k dalšímu sušení, díky němuž nástrahu vytvrdíte a prodloužíte její životnost ve vodě až na dvojnásobek.

Pro použití s vrhací tyčí se doporučuje kobru a boilies namočit, aby se předešlo rozpadu nástrahy v letu.

Spolu s jahodovým boilie můžete zkusit také jahodový booster od stejné firmy, který pomůže například na silně zabahněných revírech.

Stačí smíchat s vodou, nechat boilie nasáknou. Pak máte jistotu, že kuličky nenatáhnou odér bahna a budou šířit jahodové aroma do okolí.

tb baits jahodový booster

Jahodový booster TB Baits stojí jen 99 Kč v balení 0,5 litru.

Přečíst znovu popis boilies

Tip: další zajímavou příchutí ve stejném balení je např. Monster Crab

Čtěte také:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.