Jak pořídit boilies co nejlevněji? Zkuste 10 kg balení

tb baits 10 kg

Dnešní reklama se zaměří na co nejlevnější boilies z české komerční produkce. Při nákupu většího balení se snadno dostanete na cenu 69 korun za kilo. Má to jen jeden malý háček, musíte koupit alespoň desetikilové balení.

Možností, jak pořídit kilogram hotového boilies pod 70 Kč/kg zas tak moc v dnešní době není. Ani obchody vyhlášené levným boiliem v minulosti dnes neumí příliš často takovou cenu nabídnout.

Velmi levnou a zároveň i kvalitní variantou na současném trhu zůstává ekonomické 10 kg balení boilies TB Baits. Pořídit jej můžete za 699 korun

Výhodné boilies TB Baits je k dispozici ve 4 různých příchutích a dvou velikostech kuliček

Výhodou teto nabídky je, že se nejedná o akci ale běžný prodej za výtečnou cenu. TB Baits je český výrobce, který si klade za cíl dodávat kvalitní boilies s dobrou cenou.

Ekonomické 10 kg balení si přitom můžete pořídit ve čtyřech naprosto odlišných příchutí.

Tb baits boilie monster crab -10 kg 20 mm

V každé z nich si navíc lze zvolit dvě velikostní varianty kuliček.

TB Baits představuje nové ekonomické boilie s neuvěřitelnou účinností

Toto boilies společnosti TB Baits se těší velké popularitě nejen kvůli ceně ale také jeho účinnosti. Tým odborníků a konzultantů se věnoval desítkám receptur a nespočetným hodinám testování na různých vodních plochách, aby představil produkt, který nejenže oslní účinností, ale bude i cenově dostupný pro všechny rybáře.

Hlavním cílem projektu bylo vytvořit boilie s okamžitou účinností za optimální cenu, tak aby bylo dostupné pro širokou škálu rybářů.

Při vývoji se nešetřilo na náročných testováních, která proběhla na řekách, jezerech, pískovnách, rybnících a menších říčkách. Výsledkem byl produkt, který již při testování exceloval s nádhernou ulovenou rybou vážící 24,7 kg.

TB Baits se rozhodli vyřešit stereotypní představy o ceně a kvalitě boilie. Společnost využívá svého silného zázemí k výrobě levného, avšak vysoce kvalitního boilie.

Díky nákupu surovin ve velkém měřítku a moderním výrobním technologiím jsou schopni stlačit náklady na výrobu, což se promítá v dostupnosti a kvalitě jejich produktu.

Aktuální výrobní kapacita činí úctyhodných 15 tun boilie za den.

Nové boilie od TB Baits okamžitě reaguje po vhození do vody, uvolňuje potravní signály a díky rozpouštějícímu se povrchu se stává ještě atraktivnější pro ryby.

Doba rozpadu boilie se pohybuje mezi 8 až 12 hodinami, což závisí na průměru boilie, teplotě vody, proudu a aktivitě ryb.

Pro ty, kteří chtějí prodloužit působení boilie ve vodě se doporučuje dosušení kuliček podle potřeby, což může prodloužit výdrž nástrahy až 24 hodin. Unikátní složení zaručuje, že boilie nepopraská při sušení.

Před zakrmováním pomocí kobry se doporučuji boilies naopak namočit. To nejen udržuje měkkost kuliček, ale zabraňuje i jejich rozpadání ve vzduchu.

S novým ekonomickým boilie od TB Baits se otevírá nová skvělá možnost pro rybáře, kteří si chtějí používat kvalitní boilie bez zbytečné finanční zátěže.

tb baits 10 kg

Příchutě k dispozici:

  • Monster Crab
  • Strawberry (jahoda)
  • Peach Liver (broskev-játra)
  • Scopex Squid (scopex-olihen)

Každá příchuť se vyrábí ve velikosti 20 nebo 24 mm

Všechny varianty cenově výhodného TB Baits boilies najdete v obchodě Párys.cz

Čtěte také:

3 Comments

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.