TB Baits Monster Crab – výhodné boilies s dobrými recenzemi a zkušenostmi od rybářů

velikost boilies na zimu je někdy dilema
Ilustrační foto: redakce

Značka TB Baits je mezi českými rybáři poměrně oblíbená. Tuzemský výrobce tohoto boilies dokáže produkovat kvalitní nástrahy a návnady za rozumnou cenu, na což mnozí rybáři slyší.

V tomto článku v komerční spolupráci s partnerskými eshopy se bude psát o TB Baits boilies Monster Crab, které si již před dlouhou dobou získalo pozitivní recenze a zkušenosti od mnoha českých ale také zahraničních rybářů.

Cílem výrobce bylo uvést na trh ekonomicky výhodné boilies, které ale bude dosahovat potřebné úrovně kvality jeho složení jelikož mnohé levné produkty na trhu samozřejmě dosahují nízké ceny použitím méně vhodných surovin.

Tb baits boilie monster crab -10 kg 24 mm

V tomto případě výrobce argumentuje, že za použití vhodných výrobních procesů lze náklady snížit na něčem jiném, než na složení kuliček.

Nové boilies TB Baits prošlo dlouhodobým testováním ještě před jeho uvedením na trh. Zkušenosti sbírali testeř firmy na všech typech vod – od naprosto nejmenších revírů až po velké nádrže a řeky. Zejména šlo o svazové vody.

Ostatně, z testování vznikla celá řada zajímavých příspěvků včetně videí. Na nich můžete vidět velmi slušné úlovky kaprů. Není lepší recenze než úlovek. Rybářům a testerů, se ještě v počáteční fázi sbírání zkušeností s tímto boilies podařilo nasbírat celou řadu pěkných zkušeností. Nechyběli ani kapři o váze nad 20 kilogramů.

K dispozici jsou například velikosti 20 a 24 mm.

Jaké je boilies TB Baits Monster Crab?

Zkušenosti a recenze ukazují, že jde spíše o měkčí boilies. Sám výrobce udavá délku výdrže ve vodě cca v rozmezí 8-12 hodin. Závisí to na mnoha faktorech jako například teplota vody, proudění či neodbytnosti nílé ryby na revíru.

Toto boilies pracuje poměrně rychle a po vhození začíná kolem sebe šířit jasné signály. Díky tomu je vhodné i pro celoroční použití ve studené vodě.

Podle instrukce firmy lze ale trvanlivost tohoto boilies případně prodloužit. Stačí k tomu důkladné prosušení alespoň v délce 24 hodin.

Doporučujeme: Zakladatel firmy TB Baits představuje rybářům svoji oblíbenou a jednoduchou univerzální montáž na řeky i stojáky:

Jak toto boilies vrhat kobrou?

Problém měkčích boilies spočívá také v tom, že při oblíbeném zakrmování kobrou alias vrhací tyčí, se kuličky mohou vlivem rotace rozpadnou. V takovém případě se boilies rozletí a zakrmit na potřebné místo se nepovede.

Můžete ale zkusit osvědčený trik, kdy boilies i kobru naopak namočíte. Poté by již mělo být použití kobry bez potíží.

Alternativní způsob zakrmení pomocí RC lodě, klasického zavážení nebo s použitím Bushwhackeru je samozřejmě možný bez jakékoliv nutnosti boilies speciálně ošetřit.

Proč zkusit příchuť kraba?

Různé variace krabí příchuti jsou velmi populární. Téměř každý výrobce něco podobného má ve své nabídce. Jedná se chuť s intenzivním aroma, které se poměrně dobře šíří ve většině podmínek na revírech.

Recenze uživatelů toto boilies hodnotí velmi pozitivně při použití pro krmení ale i jako nástraha. Velmi kladně je hodnocen zejména poměr ceny a užitné hodnoty.

Pokud nemáte možnost utrácet za drahé prémiové značky a přesto hledáte dobrou kvalitu, tak s tímto boilies pravděpodobně budete mít jen dobré zkušenosti.

TB Baits je jednou ze značek spojených s naším partnerských eshopů. U Párys.cz zakoupíte toto boilies například ve výhodném balení TB Baits Monster Crab 10 kg.

3 Comments

  1. Rovněž můžu potvrdit dobrá kvalita za super kačky da se házet i bez namáčení kolem 80m po namočeni kobry i boili plným švihem sem tam se rozleti ale je to naprosté minimum kapři 9,14kg

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.