Dva kaprové pruty za cenu jednoho: Delphin Capri 3,6m 3,5lb v akci 1+1

delphin capri

Dnešní reklama zase zabrousí mezi kaprové pruty za výhodnou cenu. Opět si vás dovolíme upozornit n akci 1+1, kde lze pořídit dvojici kaprových děliček za výhodnou cenu.

Podobná nabídka je vždy výhodnější než nákup prutů po jednom kusu. Ne u každého modelu prutu je ovšem taková možnost k dispozici.

V minulosti jsme vás na ně ale již opakovaně upozorňovali. Najdete je pod tagem akce 1+1 (odkaz se otevře v novém panelu).

Tentokrát půjde o akci na dva pruty Delphin Capri v setu 1+1 za cenu 2119 korun bez registrace v eshopu. Po registraci ještě o trochu levněji. Pruty jsou v celkem oblíbené konfiguraci 360 cm a 3,5 lb. Díky třem dílů se prut navíc velmi snadno převáží – krátká transportní délka

Třídílný kaprový prut Delphin Capri 3,6m 3,5lb

Tento plně funkční prut určený pro lov kaprů je vyroben z kvalitního uhlíkového blanku. Blank má výrazný kuželovitý tvar, což ho zařazuje mezi pruty určené k dalekým hodům s těžšími montážemi.

Je vybaven dvojitými očky s vložkami z materiálu SIC a koncovým očkem ve tvaru trychtýře.

Delphin Prut Capri 3,6m 3,5lb 3d�l Sada 1+1 ZDARMA

Rukojeť je kompletně obložena pryžovou vrstvou, což poskytuje pevný a pohodlný úchop při házení a zacházení s rybou.

Rukojeť je také snadno čistitelná, když si ji zašpiníte například rukama špinavýma od částeček krmení atd.

Díky prodlouženému sedlu DPS lze použít i velké kaprové navijáky typu Big Pit. Navzdory své nižší cenové kategorii není tento prut určen pouze pro rekreační rybáře, naopak, jeho provedení, tvar blanku a akce 3,5lb zvládnou bez námahy maximální zatížení při dalekých hodech.

Samozřejmě by bylo hezčí mít první očko 50 mm. V této cenové kategorii to ovšem čekat nelze a zas tak zásadní problém to není.

S testovací křivkou tři a půl libry má prut dostatečnou silovou rezervu pro zdolávání těžších ryb a lov ve vázkách či dalších komplikovaných místech, což rybáři asi za tuto cenu uvítají více než jedno o trochu větší očko.

Jedná se o dobrou volbu pro rybáře hledající odolný a pěkný kaprový prut za velmi dobrou cenu. Díky trojdílnému provedení navíc nebude zabírat tolik místa v autě a dá se lépe vozit k vodě například na skútru či elektrokole a jiných podobných přibližovadlech. Ve složeném stavu má jen necelých sto třicet centimetrů, viz parametry níže,

Technické specifikace:

  • Délka prutu: 360cm
  • Testovací zatížení: 3,50lbs
  • Velikost prvního očka: 40mm
  • Průměr blanku nad rukojetí: 17,50mm
  • Počet oček: 6
  • Délka v transportním stavu: 128cm
  • Hmotnost: 422g
  • Rukojeť: pogumovaná, design XXX
  • Délka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 62cm

Set těchto prutů je výhodně v nabídce eshopu Chyťapusť.cz

Čtěte také další související články:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.