Nash uvádí na trh nové vlasce a šňůry pro kapraře

nas skyline mono vlasec clear

Kaprařská značka Nash přichází na trh hned s několika novými vlasci a šňůrami pro lov velkých kaprů. V dnešní reklamě se na postupně podíváme.

Nový sortiment zahrnuje monofily i pletené šňůry. Naleznete zde vhodný materiál na daleký odhoz, s velkou pevností i pro lov v travinách a překážkách. Většinou ve velkých návinech buď 600 m nebo 1000, variantně ještě 1200 metrů, tudíž ideálně pro současné Big Pit kaprové navijáky s velkokapacitními cívkami.

Každý nový typ vlasce/šňůry od Nash se prodává v širokém spektru průměrů a má také dvě barevné varianty – přírodní či temnou a UV Yellow, zářivě žlutou verzi. *Odkaz na kompletní novou nabídku v eshopu naleznete dole na konci článku.

Pojďme se na ně podívat podrobně:

Vlasec Nash Skyline Mono nabízí škálu průměrů od 0,26 mm, ideálního pro daleké hody, až po 0,35 mm, umožňující lovit i v blízkosti vodních překážek nebo trávy.

Nash Skyline Mono je speciální monofil určený pro extrémní daleké házení

Nash vlasec skyline mono uv yellow 1000 m - 0,28 mm 4,5 kg

Tento vlasec vznikl s cílem maximalizovat účinnost každého náhozu.

Skyline je dostupný v průhledné variantě s nízkou viditelností a také v inovativním žlutém provedení s UV Yellow, které odráží UV záření pro lepší orientaci ve dne i v noci.

nas skyline mono vlasec clear
Nash Skyline Mono v barvě Clear

Vlasec Nash Armourline Super Strong Mono v zelené nebo UV Yellow (žluté)

Nash Armourline je extra pevný a potápějící se monofilní vlasec kombinuje vysokou pevnost v uzlu s odolností proti oděru.

Nash vlasec armourline super strong mono green 1000 m - 0,30 mm 5,44 kg

Je ideální zejména pro daleké nahazování a zejména ve verzi UV Yellow disponuje novými UV reflexními vlastnostmi, které září při osvětlení čelovkou Powerbanx UV Headtorch, umožňujíci vám sledovat váš vlasec i v noci.

Nash Armourline Super Strong Mono

Řada Armourline zahrnuje také vlasec o průměru 0,45 mm 25lb s podobnými vlastnostmi jako ostatní nabízené průměry, včetně pružnosti, pevnosti a snadného navíjení na cívku navijáku.

Splétaná Šňůra Nash Baseline Sinking Braid

Řada pletenek Baseline uvádí na trh pro kaprařský rybolov nové splétané šňůry s revolučními vlastnostmi, kterých dřívější podobné produkty těžko dosahovaly.

Tyto šňůry se skládají ze osmi vláken Dyneema a jednoho jádrového vlákna s vyšší hustotou, což zajišťuje jejich potápějící se vlastnosti.

Vlákna Dyneema mají menší průměr a kulatý profil, což garantuje vynikající nahazování a snadné navíjení na naviják.

Baseline v zářivě žluté variantě UV Yellow přináší inovativní technologii v oblasti splétaných šňůr tím, že obsahuje vlákna odrazující ultrafialové světlo.

Splétaná Šňůra Nash Baseline Sinking Braid
Varianta s tmavým zbarvením

To zajišťuje viditelnost ve dne i v noci, když na ni dopadne ultrafialový paprsek čelovky Powerbanx UV Headtorch.

Pro rybáře, kteří preferují lov z lodě nebo zavážení svých montáží, to představuje značnou výhodu, eliminující riziko poškození šňůry při pohybu v blízkosti vodních překážek.

Vlastnosti High Viz Baseline UV jsou rovněž výhodné při odhozovém lovu, zejména při přesném nahazování, kdy je třeba nahazovat montáže přesně na jedno místo a těsně vedle sebe. Díky výrazné viditelnosti je snadné identifikovat směr, kam byl prut nahozen.

Šňůry jsou k dispozici v dlouhých návinech 600 m nebo 1200 m.

Je tu ovšem jedno ale: u reflexně UV zbarvených splétaných šňůr firma Nash přímo v popisu upozorňuje, že reflexní vlastnosti splétané šňůry Baseline Braid ve verzi UV Yellow mohou po dlouhodobém užívání postupně klesat. V takovém případě se doporučuje přemotat návin na druhou cívku.

Splétaná Šňůra pro lov v travinách a překážkách – Nash Highline Extra Supple Braid 1200 m

Splétaná šňůra Nash Highline Extra Supple Braid je skvělou volbou pro lov ve vodních překážkách nebo v travinách. Pro skvělé nahazovací vlastnosti byl zachován kulatý profil díky sudému počtu osmi vláken spletených dohromady.

Nash spl�tan� ???ra highline extra supple braid uv yellow 600 m - 0,28 mm 15,87 kg

Barevné provedené Green nabízí nízkou viditelnost téměř na každém typu dna. Nabízená široká škála průměrů umožňuje široké využití každému rybáři ve všech podmínkách lovu.

Jsou nabízeny na cívkách po 600 m nebo 1200 m.

Kompletně všechny nové vlasce a šňůry NASH, včetně všech průměrů a barev, naleznete na tomto odkazu v obchodě Parys.cz

Čtěte také:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.