Sleva na navijáky: Big Pit od Prologicu v akci 1+1

prologic element

V dnešní reklamě zase máme cenově výhodnou akci ve stylu 1+1, kde za jednu výhodnou cenu získáte hned dva navijáky. Dva velké kaprové navijáky od značky Prologic koupíte v akčním setu za necelé 3400 Kč.

Jde o výrazně výhodnější nákup než pořízení jednoho navijáku stejného typu, jehož cena se pohybuje kolem dvou tisíc za kus.

V akci jsou navijáky Prologic Element XD 8000 FD. Tyto velkokapacitní kaprové navijáky se vyznačují dokonalou kombinací lehkosti, síly a plynulého chodu.

Činí to z nich dobrou volbu pro každého rybáře, který touží po dvojici velkokapacitních navijáků a má jen omezený rozpočet.

Kovaná hliníková cívka pojme až 450 metrů pětatřicítky

Jejich pevný základ tvoří grafitový rám s bočními pláty z ABS/1k karbonu, což zajišťuje optimální odolnost a spolehlivost při častém používání.

Jistě vás zajímá cívka: ta je kovaná hliníková cívka s dlouhým zdvihem. Naviják také disponuje 6+1 kuličkovými ložisky z nerezové oceli, jež jsou zde pro zajištění maximální plynulosti a efektivnosti při manipulaci s velkým zatížením.

Navíc je naviják vybaven silným, ale přesto hladkým karbonovým brzdným systémem, který vám umožní precizně ovládat sílu brzdného účinku.

Prologic navij�k element xd 8000 fd 1+1

Jedinečná super pomalá pokládka vlasce je klíčovým prvkem. Ten zajišťuje nejen dokonalý návin vlasce, ale také umožňuje dosahovat impozantních vzdáleností při hodu.

Elegantní design s karbonovou kličkou a koncovkou přidává navijákům estetický prvek, který je potěšením pro každého rybáře.

S vysokým stupněm odolnosti proti korozi jsou tyto navijáky připraveny čelit i nejnáročnějším podmínkám.

To zaručuje dlouhotrvající a bezproblémový chod bez ohledu na tvrdost prostředí, ve kterém jsou používány.

prologic element

Specifikace těchto navijáků zahrnuje grafitové tělo a rotor, mazivo Dura Grease, 6+1 zapouzdřených kuličkových ložisek z nerezové oceli (IAR nerez).

Dále nerezové podložky brzd, nerezovou hřídel, CNC obráběnou kliku s karbonovou koncovkou. Karbonový brzdný systém a ultra pomalou oscilaci šnekové hřídele.

Tato kombinace vlastností činí tyto navijáky nezbytným vybavením pro každého vášnivého rybáře, který si cení výkonu, spolehlivosti a elegantního designu.

Hmotnost618 g
Kapacita450 m/0,35 mm
ModelXD 8000 FD
Náhradní cívkyNe
Počet ložisek7
Převod4,1:1
Velikost80
VýrobcePROLOGIC
Druh rybolovuKaprařina

Akční set je skladem za 3400 Kč v Parys.cz. V této ceně navíc s dopravou zdarma

Čtěte také:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.