Krmítková směs s příchutí guláše: výhodné balení nabízí 10 variant příchutě

Mivardi V1 směs

Dnešní reklama se týká jedné z nejpotřebnějších věcí pro velkou část rybářů, což je krmítková směs. Je jedno zda chytáte feeder nebo klasické krmítko z drátěné spirály či z olova. Něco do něj musíte dát, například šrot nebo nějakou lepší směs.

Pokud si směs nechcete míchat sami, můžete si ji koupit v obchodě. V dnešním tipu zmíníme směs, která je za a) výhodná cenově – necelé tři kila (2,85 kg) za 150 kaček, a za b) nabízí možnost volby z 10 příchutí.

Z nich některé stojí za povšimnutí, třeba Guláš. Posuďte sami:

Mivardi Krmítková směs V1 Carp je nová generace základního krmení na kapry a další kaprovité druhy ryb. Tentokrát přichází v ekonomicky výhodném 2850 g balení. 

Tyto směsi jsou vhodné do klasických i feederových krmítek i pro vnadění rukou nebo prakem. Mohou také posloužit jako základ pro namíchání vlastní směsi, například s živou nástrahou nebo podobnými složkami pro zvýšení atraktivity (zkuste třeba patentky v konzervě). 

Stejně tak ale lze směsi použít bez úprav rovnou. Základem těchto směsí jsou podobně jako u těch nejlepších řad mletá aromatizovaná pečiva, biskvity, semínka a další skutečně účinné komponenty. 

Díky tomu mají krmiva V1 mnohem vyšší účinnost než běžná krmiva s méně rozmanitým základem, která jsou vyrobená na základě klasického šrotu.

Již při otevření balení krmení V1 v suchém stavu je zřejmé, že obsahuje několik různých složek a frakcí čímž snáze vytvoříte pomocí vody správnou konzistenci navlhčené směsi a krmení bude mít optimální práci okamžitě po vhození do vody.

Více než desítka příchutí krmítkové směsi na ryby, od sladkých až po kořeněné

 Nabídka variant tohoto rybářského krmení je více než pestrá. Dominují sladké a oblíbené chutě, vsadit můžete ale na “hospodskou” klasiku v podobě guláše:))

Mivardi Krm�tkov� sm?s V1 Carp 2850g

Ananas – Velmi nahrubo připravené krmení s aktivními kousky a velmi účinným ovocným aroma, které ryby doslova milují. Je vhodné k celoročnímu použití. Skvělých výsledků však dosahuje například v chladném období.

Arašídy – Střední zrnitost směsi a světle bronzová barva. Spolu s tím spojené příjemné aroma ořechů jsou hlavními charakteristikami tohoto krmení. Je nachystané převážně na přírodních komponentech a aromatech. Proto je dobře upotřebitelné bez ohledu na roční období nebo teplotu vody.

Speciál – Velmi hrubé potraviny žluté barvy s aktivními kousky a silně účinným ovocným aroma, které kapři doslova zbožňují. Je vhodné pro použití po celý rok, ale dosahuje skvělých výsledků zejména v chladném období.

Guláš – Velmi hrubá směs s aktivními kousky a výrazně účinným kořeněným aroma, které ryby doslova milují. Je vhodné k celoročnímu použití. Nicméně dosahuje vynikajících výsledků i během chladných období.

Jak namíchat krmení na feeder

Extra – Extra hrubé krmení červené barvy s aktivními kousky. Spolehlivě přitahuje kapry a udržuje je v krmném místě velmi dlouho. Jeho nezaměnitelné sladké a kořeněné aroma je založeno na přírodních ingrediencích. Dobře funguje po celý rok, i když ryby nereagují na silně aromatizovaná krmiva.

Med – Velmi oblíbená a klasická příchuť. Hrubé a sladké krmení žluté barvy s velmi příjemným medovým aromatem, který udržuje kapry dlouhou dobu na lovném místě. To podporují i velké hrubé kousky, které kapři rádi nasávají.

Scopex Vanilla – Velmi světlé a silně aromatické krmení s hrubou strukturou a vysokou účinností na kapry a velké ryby. Nejlépe funguje především v teplejším období.

Jahoda – Světlé, dobře lepivé krmivo načervenalé barvy s výbornou konzistencí. Intenzivní jahodová vůně spolehlivě láká kapry do lovného místa. Skvěle funguje především v letních měsících.

Magic – Světlé krmení s výrazně ovocným aromatem. Nejlépe působí v teplejší vodě, a proto je ideální pro lov od května do září. Díky své konzistenci je skvělým nosičem živé návnady.

Feeder extra – Spolehlivé základní krmení pro lov na feeder. Jeho konzistence po navlhčení zajišťuje optimální funkci a práci ve vodě. Jasné bronzové zbarvení je ideální pro univerzální použití na různé druhy ryb.

Zakoupíte v našich partnerských shopech Párysův rybářský ráj a plzeňském Chyťapust.cz.

Včasně učiněné objednávky naskladněného zboží (cca do oběda, viz údaje o zboží a objednávkách přímo v obchodě) jsou dodávány do druhého dne – samozřejmě platí pouze v rámci dvou po sobě jdoucích pracovních dnů.

Čtěte také:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.