3 tipy na krmítkové směsi a nástrahy od Benzaru

Jsme tu s další reklamou. Tentokrát se podíváme na položenou a feeder, respektive na nástrahy a vnadící směsi, které pro tyto způsoby lovu lze využít.

Do našeho hledáčku se tentokrát dostal maďarský výrobce Benzar. V Uhrách byli vždy v nástrahách velmi kreativní a tak se můžeme těšit na neotřelé a inovativní kombinace, které z této země přicházejí.

Maďarsko zkrátka vždy slulo rybářským rájem a i dnes se zde ve velkém chytají nejen velcí kapři ale neuvěřitelnou popularitu zde má právě i feeder, který se zaměřuje na všechny možné rybí druhy.

Jak namíchat krmení na feeder

Benzar Mix Turbo – univerzální směs do krmítka

Kvalitní krmná směs Benzar Mix Turbo, kterou lze používat univerzálně. Jde o jednoduchou, ale vynikající směs, jež může vést k úspěchu při rybaření na jakémkoli typu vody.

Základem těchto směsí jsou vedlejší produkty pekařského průmyslu, sladké a slané sušenkové moučky, různá krmiva a barevné a rybí mikro pelety.

Všechny tyto komponenty byly smíchány s příměsí nejoblíbenějších příchutí. Tyto krmné směsi jsou vhodné například pro žebrové a method feeder krmítka.

Podíl 20 % mikro pelet zajišťuje, že tyto směsi nejen přitahují, ale také udržují ryby na místě během lovu.

Jsou to cenově dostupné a přesto dostatečně kvalitní produkty, což z nich činí vynikající volbu pro širokou škálu rybářů.

VýrobceBENZAR MIX
Druh rybolovuFeeder, Kaprařina
Hmotnost800 g

Benzar Mix Pelety Rapid Mix 1200 g

Krmná směs peletek Benzár Rapid Mix patří mezi jedny z nejefektivnějších a nejzajímavějších mixů. Nejedná se totiž o klasickou vnadící směs.

Dodává se v plastové krabici, kde najdete dva odlišné výrobky: mikropelety a Particle Pasta.

Oba tyto produkty jsou dlouhodobě oblíbenými lahůdkami ryb, avšak jejich kombinace přináší ještě větší úspěch.

Pro navlhčení aromatických a barevných mikropelet stačí použít vodu nebo tekutý posilovač či jiné aroma. Pro přípravu k lovu stačí jen trocha vláhy, poté je nutné pelety důkladně promíchat a nechat finální směs několik minut odpočinout a nasáknout vlhkost pro dosažení ideální konzistence, která je kompromisem poskytující dobrou lepivost ale zároveň i rozpadavost směsi ve vodě.

benzar pellet mix

Výsledná směs je ovšem velmi hustá díky kombinaci pelet a drcených zrn. Co se týče velikosti zrn, je vhodné ji použít do žebrovaného krmítka, ale samozřejmě je použitelná i při jiných metodách lovu.

Pořídit si můžete tyto mixy ve více příchutích – Jahoda a Tutti-Frutti jsou úspěšné především na jaře a na podzim, zatímco Česnek a Čokoláda – Pomeranč lze úspěšně využívat po celý rok, třeba i v zimě.

Hmotnost1,2 kg
VýrobceBENZAR MIX
Druh rybolovuFeeder, Kaprařina

Pořídit tuto směs můžete, stejně jako v ostatních případech, v Párysově rybářském ráji.

Něco na zimní chytání – Benzar Mix Winter Pellet Box 400 g + Twister Nástraha + Aroma Sáček

Obsah těchto zimních Pellet Boxů představuje profesionálně sestavenou směs pelet o velikosti od 1,5 mm do 4 mm, která zajišťuje mimořádně vysoký obsah bílkovin. Součástí balení je také 150 ml aroma sáček.

Kromě vynikajícího obsahu přísad, který zdůrazňuje kontrast, každé balení obsahuje určité procento barevné směsi pelet různých odstínů, což maximalizuje atraktivitu.

Používání a míchání Pellet Boxu je extrémně snadné – stačí přidat 150 ml aroma sáček, který je součástí balení, k peletám, pečlivě promíchat obsah krabičky a počkat 5-10 minut, než je směs připravena k použití.

Benzar mix winter pellet box 400 g + twister n�straha + aroma s�?ek - squid

Zimní edice jsou skvělou alternativou pro chladné měsíce, protože vůně a přísady jsou v tomto období nejefektivnější.

K tomu všemu mají krabičky ještě jedinečný bonus, který je odlišuje od ostatních method pelet – dostanete navíc krabičku nástrah na háček Benzar Twister!


Hmotnost: 400 g
Výrobce: BENZAR MIX
Typ rybolovu: Feeder, Kaprařina

Tip: Jakou příchuť vyzkoušet? Za nás rozhodně chilli-klobása. Podobné chuťové variace se osvědčují nejen v zimě!

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.