Speciální nástraha na jesetery: Nutrigo Romadur od LK Baits

nutrigo jeseter

Dnešní reklamní článek vám představí nástrahu, která je urená pro lov jeseterovitých ryb. Tyto druhy ryb patří k velmi oblíbeným zejména na soukromých vodách a dorůstají často hmotností až několik desítek cm při úctyhodných délkách.

Ulovit je můžete také na některých svazových vodách. Příkladem může být třeba pískovna v Pískové Lhotě u Poděbrad, kde největší kusy váží i přes třicet kilo.

Lov jesetera nejčastěji probíhá na položenou a k jeho chycení dochází často náhodně při lovu kaprů. Existují ale rybáři, kteří mají na jesetera políčeno cíleně.

Právě pro ně může být nástraha Nutrigo Jeseter Romadur zajímavá. Inspirací pro vývoj této sýrové nástrahy se stali právě samotní rybáři, kteří loví s oblibou jesetery a kapry. Jsou to oni, kdo rádi používají jako osvědčenou nástrahu sýr.

Kulička napěchovaná sýrem

Tato vynikající nástraha s přírodní vůní zrajícího sýra využívá jedinečnou Nutrigo technologii, která nabízí milovníkům rybářství zcela nové možnosti.

LK Baits Nutrigo Jeseter Romadur, 200ml, 20mm

Nutrigo je inovativní druh nástrahy vyvinutá českou firmou Lk Baits. Spočívá ve vytvoření speciálního boilies, které je dostatečně odolné ale zároveň má vnitřní částečně tekutý obsah, který po propíchnutí nástrahy proniká do okolí. Vyrábí se v celé řadě variant a příchutí.

Nutrigo pro lov jeseterů je nasycené originálním Romadurem a italským speciálním sýrem. Jeho vnější obal mu ale umožňuje odolávat prudkým náhozům a útokům malých ryb až po dobu 24 hodin.

To zvyšuje šance na úspěšný lov kaprů a jeseterů, kteří jsou přitahováni neodolatelným aroma zrajícího sýra. Nástrahu stačí propíchnout jehlou a připevnit na vlasový přívěs pod háček, kde vydrží fungovat až 24 hodin.

Pro rychlejší uvolňování vůně, krátkodobé výpravy nebo rybaření v zimě je možné nástrahu propíchnout vícekrát, čímž se její účinnost zvyšuje a vydrží takto intenzivně pracovat až 12 hodin.

Navíc je nástraha odlehčena, aby minimalizovala zatížení háčku a zajišťovala co nejpřirozenější chování návnady. Lze ji používat po celý rok. Nutrigo je unikátní záležitost od české firmy a jeho výroba je chráněna patentem.

LK Baits Nutrigo Jeseter Romadur se prodává v objemu 200ml a průměru boilie 20mm.

Zakoupit tuto nástrahu můžete přímo u českého výrobce na webu LK Baits.cz

Čtěte další příspěvky:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.