Nejlepší hlásiče z For Fishingu: cenu Grand Prix obdržela sada od české firmy FLACARP

sada hlásičů flacarp X8

V dnešní reklamě se podíváme rovnou na výherce jedné z cen Grand Prix z letošního ročníku rybářského veletrhu For Fishing, který se konal o uplynulém víkendu v pražských Letňanech.

V kategorii RYBOLOVNÁ TECHNIKA: KAPRAŘINA se jako nejlepší exponát umístila exkluzivní sada hlásičů s příposlechem od českého výrobce FLACARP

Sada signalizátorů FLACARP X8 + přijímač FLACARP RX8

Sada signalizátorů FLACARP X8 spolu s přijímačem FLACARP RX8 obsahuje ochranné pouzdro, šňůrku na krk a kvalitní baterie GP Ultra alkaline.

Vynikající české signalizátory záběru FLACARP X8 jsou vylepšenou verzí oblíbeného modelu X7 (více o tomto modelu zde) a přináší řadu užitečných funkcí.

Flacarp Sada hl�si?? X8 s p?�poslechem 2+1

Mimo osvědčený design, vysokou mechanickou odolnost a precizní snímač odvíjení vlasce s potahem od 1,5 mm v obou směrech a standardním napájením bateriemi AAA, přidávají nové prvky.

Mezi ně patří režim potlačení falešných poplachů (např. při rybolovu v nepříznivém počasí nebo stále oblíbenější kaprařině ze člunu).

Praktické je také noční poziční světlo na swingeru, rozšířená regulace délky potahu vlasce od 1,5 mm do 30 cm, vylepšený zvuk padáku pro jasnější určení směru odvíjení vlasce, rozšířené nastavení barev LED a další inovace.

flacarp X8

Hlavní vlastnosti signalizátoru FLACARP X8 zahrnují přesný digitální snímač odvíjení vlasce s rozsáhlým nastavením délky potahu od 1,5 mm do 30 cm a novou funkcí minimalizující falešné poplachy, intuitivní RGB signalizaci směru odvíjení vlasce s širším spektrem barev LED.

Dále hlasitou akustickou signalizaci s možností regulace a vypnutí, zlepšené odlišení zvuku padáku, integrovaný dálkový příposlech s dosahem až 1 km, intuitivní páčkový vypínač, tlačítko MUTE pro snadné ovládání funkcí, noční poziční LED diodu na signalizátoru a swingeru, odolnost proti dešti, kovovou osku kladky a napájení běžnými tužkovými články AAA.

Základní vlastnosti a funkce příposlechu FLACARP RX8 zahrnují paměť pro až 12 zařízení FLACARP, vyhodnocování záběru s indikací pomocí LED a tónu.

Rozlišení akustického a optického padáku a jízdy vpřed, nastavení hlasitosti zvukové signalizace s možností vypnutí.

Příposlech umí upozornění vibracemi, vyhodnocování alarmů z pohybových čidel a otřesových senzorů, blokování alarmu při záběru, vypínání alarmu na 5 minut po posledním pohybu.

Ovládání až 4 bezdrátových LED světel FLACARP, dlouhou výdrž baterie a signalizaci stavu baterie. Příposlech je napájen běžnými tužkovými články AAA (2 x 1,5V).

příposlech RX8

Extrémní dosah vysílače u těchto výrobků je unikátní a zaručuje zejména vynikající prostupnost přes terénní překážky, jako jsou hráze, terénní nerovnosti a zejména kovové překážky.

Dosah je sice uváděn ve volném prostoru, přičemž překážky, zejména kov, výrazně omezují jeho účinnost. Výkon příposlechu zajišťuje spolehlivý přenos záběru i v náročných podmínkách, kde jiné výrobky selhávají. V praxi tak tato sada dokáže fungovat s příposlechem i v prostorách a terénech, kde mají jiné výrobky problém.

Sada má multicolor barvu, obsahuje 2 signalizátory a 1 přijímač a je od výrobce FLACARP určená pro rybolov kaprů.

Nabízí následující funkce. Memory, Mute, konektor pro swinger, noční poziční LED, regulaci barvy, citlivosti, hlasitosti, tónu, rozlišení jízda/padák a signalizaci slabé baterie. Používá baterie typu AAA (2 x 1,5V).

BarvaMulticolor
Počet hlásičů + příposlechdle varianty sady: 2+1, 3+1 a 4+1
VýrobceFLACARP
Druh rybolovuKaprařina
FunkceFunkce Memory (paměť), Funkce Mute (ztlumení), Konektor pro swinger, Noční poziční LED, Regulace barvy, Regulace citlivosti, Regulace hlasitosti, Regulace tónu, Rozlišení jízda/padák, Signalizace slabé baterie
Typ baterieAAA

Cena závisí na počtu hlásičů v sadě

Sady od FLACARP patří k nejkvalitnějším a zároveň také k nejdražším na trhu. Cena se odvíjí od počtu hlásičů v dané sadě. K dispozici jsou sady 2+1, 3+1 a 4+1.

První číselný údaj udává počet hlásičů, +1 znamená 1 ks příposlechu R8.

Cena nejlevnější sady 2+1 se pohybuje mezi 9 – 10 tisíci korunami. Za nejpočetnější sadu 4+1 zaplatíte až skoro 16 tisíc.

Zakopit sadu můžete například v Párysově rybářském ráji, v e-shopu Chyťapust.cz

Čtěte také:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.