Pozvánka na rybářský veletrh For Fishing 2024

for fishing 2023

Zimní, rybářsky nepříznivé časy, opět rozčeří největší český rybářský veletrh. For Fishing 2024 se bude v druhé polovině února konat opět na výstavišti v Letňanech.

For Fishing je prodejní výstavou rybářského vybavení ale také zároveň přehlídkou těch nejzajímavějších novinek v oboru sportovního rybolovu.

Veletrh trvá několik dní a je nabitý také přednáškami, těch nejlepších českých rybářů a osobností.

Jedná se o největší podobnou akci na území České republiky, které se účastní téměř všichni významní prodejci a výrobci rybářských potřeb.

For Fishing 2024 se koná 22 – 25. února v Praze

Rybářský veletrh můžete navštívit během čtvrtka až neděle, přičemž vstupenka vždy platí pro jeden den. Výstaviště v Letňanech má k dispozici velké parkoviště a je také dostupné veřejnou dopravou.

Místo konání se nachází asi pět minut chůze od konečné stanice Letňany na lince metra C.

Otevírací doba pro návštěvníky:

22. února 2024  (čtvrtek)     10 – 18 hod.

23. února 2024  (pátek)       10 – 18 hod.

24. února 2024  (sobota)     10 – 18 hod.

25. února 2024  (neděle)     10 – 16 hod.

Pro koho je veletrh určený? Pro všechny rybáře nehledě na preferovaný způsob lovu, pohlaví či věk. For Fishing se nezaměřuje na žádnou konkrétní rybolovnou techniku, najdete zde prakticky vše, co se sportovního rybolovu týče.

Největší plochu mají samozřejmě kaprařské firmy a výrobci nástrah.

V minulém roce jste zde mohli vidět například novinku v podobě „chytré“ podložky na kapry, která umí rybu zvážit a další kaprařské vychytávky.

HOLDCARP DIGITAL SMART CRADLE

Loni také patřila podstatná část plochy firmám z oboru přívlače a své zastoupení zde měla například i sumcařina či výrobci a prodejci všelijakých rybářských plavidel.

Na své si mohli přijít také muškaři, plavačkáři či zájemci o mořský rybolov.

forfishing 2024

Seznam vystavovatelů a rozpis přednášek bude zveřejněný na webu For Fishingu, kde si můžete také zakoupit vstupenky v předprodeji.

Veletrh je prodejní takže zde můžete pořídit vybavení všeho druhu, vše si prohlédnout a rozmyslet.

Největší výhodou veletrhu je ale možnost setkávání. Potkáte zde nejen spoustu nadšenců do rybolovu ale také nejvýznamnější osobnosti české rybařiny.

for fishing 2024

Kromě přednášek můžete využít možnost potkat se s nimi u stánků jejich firem a nechat si poradit ohledně vybavení a dalších problémů, které rybáře trápí.

Svůj stánek zde tradičně mívá také Český rybářský svaz a na své si zde přijdou také malí rybáři.

Videopozvánka

Na YouTube si můžete přehrát oficiální videopozvánku v délce 44 minut. Ve videu uvidíte zajímavé hosty jako Karel Nikl nebo Ondra Matějka z firmy Nástrahy.cz a další.

Čtěte také:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.