Jaké boilies na zimu? 3 tipy na vyzkoušené nástrahy od českého výrobce

velikost boilies na zimu je někdy dilema
Ilustrační foto: redakce

Výběr boilies na zimu není radno podceňovat. Rybářsky nejnáročnější část roku vyžaduje výběr nástrahy, která patří mezi osvědčené. V dnešním reklamním článku se podíváme na tři produkty, které se mohou stát tou pravou volbou právě při vaší zimní výpravě za velkými kapry!

Dnes vypíchneme výrobky české firmy Nikl, kterou jistě všichni znáte. Kaprařská značka pocházející od středočeského Labe (sídlí v Kolíně) má ve svém sortimentu celou řadu úspěšných nástrah, které lze použít i v tomto ponurém a chladném období. Jaké boilies na zimu od nich dobře funguje?

V tomto článku naleznete:

  • Tip na zimní speciál boilies
  • 2 tipy na příchutě pop up boilies, které s ním tvoří vhodné kombo

Boilies Nikl Devill Krill je výborná volba pro zimní chytání velkých kaprů

Nástrahu pod názvem Devill Krill jistě také mnozí znají. Jedná se o boilies speciálně vytvořené pro chytání ve vodě, která má jen málo stupňů.

Nikl Boilies na zimu Devill Krill

Jedná se tak o jeden z mála vyloženě zimních speciálů na trhu. Jeho složení je namixované tak, aby boilies dokázalo ve vodě pracovat při těch nejnižších teplotách.

Čím větší kosa, tím lépe ve vodě pracuje a přináší výsledky. Devill Krill je navíc celá řada dalších produktů, z této směsi se vyrábí například i pelety.

V nabídce je také plovoucí boilies, dip, pasty, boostery a dokonce method mix.

Boilies Devill Krill obsahuje navíc také podíl chilli. Právě pikantní a kořeněné variace boilies jsou přes zimní období oblíbené u vícero značek.

Vzhledem k obsahu pálivé složky se ovšem nedoporučuje po manipulaci s nástrahou sahat například do očí, ani na jiná citlivá zákoutí těla.

Jak boilies na zimu nakombinovat s plovkami

Lov v zimě se řadí mezi náročné disciplíny. Nástrahy tak není od věci kombinovat nebo něčím ještě vylepšit. K tomu můžete využít další produkty firmy Nikl.

Pokud v chladné vodě fandíte také sladkým chutím, můžete vyzkoušet kombinaci dvou nástrah.

Boilies Devill Krill výborně jde dohromady s pop up boilie Candy Sweet vyráběném z účinného Niklovského pop up mixu.

zimní pop up boilies

Dobrou volbou je také plovoucí boilies s příchutí Gigantica. A samozřejmě není od věci na zimní boilies použít nějakou vhodnou esenci, která tomu dodá větší říz.

Kde Devill Krill zakoupit:

Čtěte také:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.