Nejhorší slavný rybář na světě a jeho průšvihy [VIDEO]

Mokro v broďácích

Máte plné zuby všech rybářských youtuberů? Netěší vás úspěchy rybářských legend? Sledování nadměrně úspěšných lidí není zdravé a dává to příčinu nadměrným očekáváním při vašich vlastních rybářských výpravách.

Existují youtubeři, kteří natáčí dlouhá videa na nichž nic nechytí. Dnes vám ale ukážeme něco z úplně jiného soudku. Tentokrát přijde na řadu opravdová legenda. Americký rybář Bill Dance desítky let moderoval tamější pořady o rybaření. Ryby chytat umí, pro nás je ale zajímavější další jeho vlastnost: přitahování průšvihů a nehod.

Nikdo nevyčíslí kolik prutů tento člověk zlomil, kolikrát spadl do vody a kolik rybářských člunů pod jeho vedením ztroskotalo. Zázrak je, že to všechno vůbec přežil a dožil se požehnaného věku přes 80 let.

Mrkněte se na sestřih nefalšovaných rybářských failů. Až zase nebudete mít ani záběr, tak si vzpomenete, že může být daleko hůře.

Odkaz na video

Bill Dance v opravdovém životě – veleúspěšný rybář s cholerickou povahou

Bill Dance se narodil v roce 1940. Nejdříve toužil stát se lékařem. Během šedesátých let se ale stal úspěšným soutěžním rybářem a od roku 1968 moderoval první rybářskou show na kanálu ABC.

Jeho tituly:

  • US rybář roku – 1970, 1974 a 1977
  • 23 vítězství v Národní bassové lize USA
  • Síň slávy sladkovodního rybolovu v USA – 1986

Bill Dance je známý svým ikonickým zjevem – černé brýle a kšiltovka. Natáčí rybářské pořady po celých USA a divákům neušla jeho neopatrná povaha, která natáčecí štáb stála spoustu dolarů na zničeném vybavení.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.