Ochucená kukuřice a tygřák: novinky od Mivardi, které vás zaujmou

V dnešním reklamním tipu se podíváme na nějaké dobroty pro rybky. Například na partikl v podobě kukuřice nebo na tygří ořech, který vlastně není ořech ale hlíza šáchoru, zvaná též zemní mandle. Na tom, že to kapři milují to ale nic nemění.

Nejdřív se ale zaměřme na kukuřici. Ve všech podobách se jedná o laskominu, které holdují snad všechny nedravé ryby a kapr se po ní může utlouct snad nejvíce.

Můžete ji použít konzervovanou či fermentovanou a dá se užít pro krmení i jako nástraha.

Kukuřici můžete použít také ochucenou, což může její atraktivitu ještě zvýšit.

Příkladem může být ochucená kukuřice od Mivardi

Mivardi kuku?ice jahoda - 2,5 kg

Zrna kukuřice pro tento produkt vybrali z pečlivě vybraných odrůd kukuřice. Jsou vařená v páře a ochucena jednou z oblíbených příchutí.

Tento nejšetrnější způsob tepelné úpravy uchovává přirozenou chuť a vůni. Zároveň nedochází ke ztrátě živin a obsažených atraktorů, jak se často stává při vaření ve vodě. Kukuřice má jemně nakyslou chuť, což je způsobeno přidáním malého množství kyseliny mravenčí. Ta slouží nejen jako atraktor pro ryby, ale také jako šetrný přírodní konzervant.

Kukuřice je pomocí speciální technologie balena ve vakuu, což zajišťuje dlouhou trvanlivost a zachovává maximální čerstvost a atraktivitu. Vakuu umožňuje také maximální absorpci přidaných esencí. Kukuřice je dostupná v několika atraktivních příchutích a je připravena k okamžitému použití. Stačí ji jen vysypat ze sáčku a přidat k vaší vybrané krmné směsi nebo ji použít samostatně.

  • Vanilka
  • Jahoda
  • Med

Tento partikl Mivardi neobsahuje glycerin, monopropylenglykol ani jiné podobné stabilizační látky, které obalují jednotlivá zrna a snižují jejich přirozenou atraktivitu a účinnost v chladnější vodě.

Kukuřice je k dispozici v kilovém balení za 75 Kč a dvouapůlkilovém za 151 Kč. Jako vždy mají registrování zákazníci pár korun slevu.

Výběrový nakládaný tygří ořech ve speciálním ochuceném nálevu.

Tygřák dovezený ze Španělska se vyznačuje nejen impozantní velikostí ale také prémiovou kvalitou zrn. Použití tygřího ořechu dává rybářům nové možnosti k dosažení záběrů, zvláště při lovu velmi opatrných kaprovitých ryb. Kapři milují vyhledávání, sbírání a drcení těchto ořechů při požírání. Specialisté na lov kaprů proto opakovaně oceňují neskutečnou atraktivitu této osvědčené nástrahy.

Výběrový tygří ořech je známý svou schopností přilákat i ty nejopatrnější kapry díky své jedinečné chuti a vůni. Speciální ochucený nálev zajišťuje, že ořechy zůstanou dlouho čerstvé a atraktivní pro ryby. Tento produkt je ideální pro rybáře, kteří hledají kvalitní a účinnou nástrahu.

Mivardi tyg?� o?ech - 1 kg

Zrna jsou připravena k okamžitému použití a jejich vysoká kvalita zaručuje, že jsou vhodná pro lov i v těch nejnáročnějších podmínkách. Pokud chcete zvýšit své šance na úspěch při lovu kaprů, tento výběrový tygří ořech je určitě zajímavou volbou.

Pořídíte v balení 1 kg (189 Kč), 2,5 kg (427 Kč) a 5 kg (816 Kč). Po přihlášení a registraci je k dispozici malá sleva. Odkaz naleznete nahoře pod nadpisem

Čtěte související články:

Nový prut Mivardi Atomium: opravdu nenormální návrat legendy

Největší rybářský deštník? Pod Mivardi Session Umbrella XL se vejdou dvě lehátka

Další novinka od Mivardi: prostorné brolly Entrix XL

Novinka: Mivardi Base Station MK2 – inovovaná verze oblíbeného velkého přístřešku

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.