Další novinka od Mivardi: prostorné brolly Entrix XL

brolly entrix xl

V dnešním propagačním článku vám nabídneme zase další novinku od české firmy Mivardi, která v této době pustila na trh řadu zajímavých produktů.

Mivardi je oblíbené například pro své přístřešky a deštníky, přičemž letos jede na vlně XL rozměrů. Přesně v tomto duchu budeme pokračovati i nadále.

Další letošní novinkou je brolly Mivardi Entrix XL. Do posledního detailu propracovaný brolly má hodně místa uvnitř a navíc si přesto zachovává klasickou deštníkovou konstrukci, která má řadu výhod.

Brolly Entrix XL nabízí dostatek prostoru a maximální místo nad hlavou

Využívá však prostorově úsporný systém centrálního bloku a vzpěr, což maximalizuje místo nad hlavou, zejména pokud sedíte na lehátku.

Mivardi Brolly Entrix XL

Entrix XL přináší řadu unikátních a inovativních konstrukčních detailů, které značně zvětšují vnitřní prostor, zvyšují stabilitu a urychlují rozkládání a skládání.

Významným prvkem jsou prodloužená dvoudílná zadní žebra, která mohou být při transportu složena nebo rozložena.

Spolu s optimalizovanou geometrií ostatních žeber vytvářejí extrémně velký vnitřní prostor s téměř obdélníkovým půdorysem, což umožňuje použití tohoto brolly i s největšími lehátky a stále poskytuje dostatek místa na stolek a zavazadla.

Plášť je vyroben z materiálu M-TEC300 s hexagonální texturou a disponuje vodním sloupcem 8000 mm a zvýšenou mechanickou odolností.

Čtyři přiložené bouřkové tyče jsou vybaveny rychlospojkami pro snadné upevnění ke konstrukci brolly a jsou osazeny novými zámky Mivardi s extrémním přítlakem, což umožňuje perfektní napnutí pláště.

Brolly Entrix je dodáván v kompletní výbavě včetně podlážky a předního panelu. Součástí balení jsou také zatloukací kolíky, stabilizační tyče (4 ks), laminátová tyč na upevnění kšiltu a podlaha se suchým zipem.

Specifikace a parametry brolly:

  • Zadní okno: 130 x 80 x 80 cm
  • Přední okno: 83 x 67 cm
  • Hmotnost: 7,8 kg
  • Vodní sloupec: 8000 mm
  • Počet kusů v balení: 1
  • Výška: 147 cm
  • Transportní rozměr: 163 x 22 cm
  • Rozměr: 270 x 200 cm
  • Materiál: M-TEC300

Cena se pohybuje lehce pod 5 tisíci korun

Video prezentace brolly Mivardi Entrix XL

Brolly MIvardi Entrix XL zakoupíte například v Chytapust.cz a v Párysově rybářském ráji

Čtěte také:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.