Největší rybářský deštník? Pod Mivardi Session Umbrella XL se vejdou dvě lehátka

mivardi session umbrella xl

V dnešní reklamě se podíváme na rybářský deštník, který rozhodně patří k těm největším. Vejdou se do něj dvě lehátka a nabízí kompletní zakrytí ze všech stran.

Zájemci si navíc mohou pořídit navíc ještě speciální kotvící sadu, s níž vám deštník pomůže přečkat i nepříjemné počasí.

  • Čtvercový tvar (220 cm x 220 cm) s dostatkem prostoru až pro dvě rybářská lehátka
  • Kompletní možnost zakrytí ze všech 4 stran
  • Ke koupi je dostupná také stabilizační sada

Jedná se o rybářský deštník Mivardi Session Umbrella XL, který je čtvercového tvaru a disponuje opravdu obřími rozměry. Vcelku komfortně dokáže pojmout dvě velká rybářská lehátka. V případě použití jedním rybářem se kromě lehátka dovnitř vejde ještě celá řada dalších věcí a zavazadel.

Velký deštník pro jednodenní i delší vycházky

Deštník je na mnoha místech méně problematickým přístřeškem než klasicky bivak či dokonce stan. Výhodu představuje také velmi příznivá cena pod 2300 Kč samostatně nebo o tisícovku dráž v setu se stabilizační sadou do extrémního počasí. Sadu lze dokoupit také jako samostatný produkt.

Mivardi De?tn�k Session Umbrella XL

Funguje samozřejmě také čistě jako deštník nebo slunečník a vzhledem k ceně i relativně rozumné hmotností (v poměru k rozměrům) se jistě stane dobrým doplňkem i pro jednodenní rybáře, kteří mají rádi komfort v jakémkoliv počasí.

Po sbalení má deštník rozměry 167 cm x 15 cm, v přepravě tak zabírá podobné místo jako například dvojdílné kaprové děličky v pouzdru.

Konstrukce deštníku je plně přizpůsobena jeho rozměrům a použitým materiálům. Kostra je vyrobena z pevných a pružných laminátových žeber, které kromě vysoké tuhosti a stability zajišťují také vysokou odolnost.

Tato odolnost je zvláště vítaná při silném větru, kdy by běžná drátěná žeberní struktura mohla být deformována nebo úplně zničena. (Lidově řečeno, vítr by vám vzal deštník).

Kvalitní nylonový plášť je lehký, má vodní sloupec 8000 mm a všechny švy jsou kompletně podlepené.

Bočnice je po celém obvodu připevněna robustním zipem, který je chráněn okapníkem. Přední panel s velkým oknem lze snadno rozepnout a srolovat nahoru.

Pro stabilizaci deštníku za větrného počasí jsou k dispozici čtyři kotvící lanka. Součástí dodávky je také sada plnohodnotných bivakových kolíků pro perfektní ukotvení i v náročných podmínkách.

Jako skvělý doplněk je k dispozici unikátní stabilizační sada do extrémních podmínek, která je dodávána samostatně.

Max výška po konstrukci – 185 cm .
Max výška vnitřní – 195 cm.
Výška boční strany – 140 cm.
Okno – 120 x 95 cm.
Dveře – 140 x 170 cm.
12 ks kolíků + 4 ks kotvících šňůrek.

Hmotnost6 kg
Počet kusů v balení1
Transportní rozměr167 cm x 15 cm
Vodní sloupec8000 mm
Půdorys220 cm x 220 cm

Koupit deštník můžete například v Chytapust.cz

Přečíst znovu popisek deštníku

Čtěte také:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.