8 příchutí nástrah v jedné krabičce: dejte šanci výhodné sadě extrud Chyť a pusť

sada extrud

Už jste stihli otestovat novou vychytávku na trhu s měkkými nástrahami? Pokud ne, tak v tomto reklamním příspěvku vám připomeneme nedávnou novinku od firmy Chyť a pusť.

Jde o sadu měkkých extrud, jenž je na trhu od loňska a rozhodně by neměla chybět ve vaší výbavě.

měkčené extrudy

Měkké nástrahy jsou obecně vhodné zejména pro použití s method feederem. Jsou ideální v situacích, kdy se snažíte získat rychlou reakci ryb na vaši návnadu.

Na rozdíl od boilie nebo tvrdých pelet se jedná o nástrahu, která se rychle rozpouští, což zvyšuje atraktivitu pro ryby díky intenzivnímu aroma a potravním signálům. Je tak určená pro kratší vycházky a lov kaprovitých ryb běžných velikostí

Na háčku se tato extruda udrží kolem hodiny, což je pro běžné rybaření naprosto dostačující.

Tato nová sada měkkých pelet obsahuje 8 lákavých příchutí v jedné krabičce- česnek, sladká kukuřice, anýz, halibut, krill, jahoda, med a červ.

Chy? a pus? M?k?en� extruda Set

Nemusíte tápat, jakou příchuť zvolit. V krabičce máte všechny po kupě. Každá měkká extruda má také svou barvu, což může při lovu hrát svou roli pro zvýšení atraktivity nástrahy v čisté vodě.

Příchuť medu vás jistě přenese do doby, kdy byly medovky jednou z nejoblíbenějších nástrah. Ale ani další příchutě nezklamou.

Červ s realistickým tvarem a barvou je dokonalou imitací přirozeného červíka.

Určitě vás zaujme varianta červů ve formě měkkých extrud. Tato nástraha má tvar a barvu připomínající přirozenou nástrahu, která je mezi nadšenci feederu velmi oblíbená.

Pokud nemáte k dispozici skutečné červy, můžete vyzkoušet právě tuto variantu.

Samozřejmě je možné kombinovat na háčku i dvě nebo tři příchutě najednou, to už je na vás.

Hlavní výhodou je fakt, že se jedná o sadu, takže opravdu nemusíte váhat, jakou příchuť kupovat. Za cenu přes 160 korun obdržíte celou krabičku se všemi 8 uvedenými příchutěmi a variantami. Při lovu si pak můžete vybrat, kterou zrovna použijete na háčku nebo pod háčkem na vlasu.

V každé krabičce najdete tyto příchutě: česnek, med, jahoda, červ, halibut, krill, anýz, sladká kukuřice.

Tyto měkké extrudy jsou vyráběny a prodávány pod značkou Chyť a pusť.

Čtěte také:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.