Novinka: Mivardi Base Station MK2 – inovovaná verze oblíbeného velkého přístřešku

base station

V dnešní reklamě tady máme přepracovanou verzi jednoho z největších rybářských přístřešků. Tento výrobek může sloužit jako velmi prostorný a hlavně vysoký přístřešek na rybách.

Jeho výhodou je přitom také dostupná cena

Hodí se samozřejmě hlavně tam, kde s přístřešky není žádný problém, což je trochu nevýhoda protože takových míst ubývá. Jedná se opravdu o rozměrnou záležitost, která vám zato ovšem poskytne velký prostor kdekoliv, kde přístřešek rozložíte.

Na trhu je aktuálně nová a vylepšená verze prostorného multifunkčního přístřešku Mivardi Base Station MK2, jenž se v původní verzi stal absolutním bestsellerem mezi velkými přístřešky nejen v České republice.

Sloužit může i jako svého druhu společenská místnost či prostor k vaření atd., pokud vyrážíte na ryby ve větší partě.

Mivardi Přístřešek Base Station MK2 je velký přístřešek s obrovským prostorem

Revitalizovaná nosná konstrukce přístřešku byla zásadně přepracována s využitím trojcestných spojek propojujících střešní žebro, svislou stojnou a boční rozpěrnou tyčí.

Mivardi P?�st?e?ek Base Station MK2

Trubky rámu nyní disponují pružinovými západkami, které pevně upevňují jednotlivé části rámu ve spojce, což výrazně usnadňuje montáž a demontáž přístřešku.

V samotných spojkách jsou také integrované otvory pro připevnění kotvících šňůr, což je užitečné při použití přístřešku za velmi silného větru.

Unikátní řešení střešní rozpěrné tyče a bočních rozpěrných tyčí vyniká svou schopností minimalizovat jejich průhyb a zároveň zvýšit jejich tuhost a nosnost.

Navíc umožňuje snadné složení na kratší transportní délku.

Teleskopické výsuvy Mivardi s aretačními zámky zajistí spolehlivé upevnění rozpěrných tyčí i při maximálním vytažení.

Pro extrémní podmínky je k dispozici dodatečná sada bočních rozpěrných tyčí.

Přístřešek je připraven pro zavěšení dvou velkých síťových organizérů s praktickými kapsami (dostupných jako příslušenství).

Konstrukce bočních stěn byla upravena tak, aby bez problémů unesla tyto rozměrné organizéry, naplněné až třemi kilogramy zátěže.

Zlepšení fixace bočních stěn výrazně přispívá k lepšímu napnutí potahu přístřešku. Příjemným vylepšením je rovněž větší zadní okno.

Zajímavým příslušenstvím je multifunkční držák prutů a podběráků, (prodávaný samostatně) určený k nasazení na boční rozpěrnou tyč.

K přístřešku je též dostupný samostatně dodávaný plnohodnotný zimní přehoz.

base station mk2
  • Hmotnost: 13 kg
  • Vodní sloupec: 8000 mm
  • Transportní rozměr: 120 x 20 cm
  • Rozměr: 220 x 220 (233) x 195 cm
  • Materiál: M-TEC 210
  • Typ podlážky: Na zip
  • Pro dvě osoby

Hlavní výhody:

  • výška a velký prostor
  • relativně nízká hmotnost (vzhledem k velikosti) a snadný transport

Jako negativum někteří uživatelé původní verze uvádí námahu s rozpojováním trubek při balení přístřešku, což by měla vyřešit nová konstrukce těchto prvků s pružinami. V dřívějším modelu také chyběla možnost dokoupit vhodný zimní přehoz, což je u nové verze ale možné.

Přístřešek můžete vevnitř vylepšit pomocí zmíněného držáku prutů a také pomocí vnitřních síťových organizérů, které lze k Base Station MK2 dokoupit. Tím se lépe uspořádá rozmístění věcí uvnitř.

Cena nové verze MK2 se pohybuje kolem 6300 Kč, po registraci se lze dostat na cenu kolem 6 tisíc. Takovou možnost máte například v Párysově rybářském ráji a v Chyťapusť.

Související příspěvky:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.