Tip: Kaprařský stojan Zfish Rod Pod Construct 3 Rods + dva mini indikátory záběru v ceně

stojan zfish

V dnešním reklamním článku se bude psát o stojanu. V tomto případě půjde o rybářský stojan od firmy ZFISH, který je určen až pro tři pruty. To kdybyste náhodou vyrazili třeba na soukromák, nebo někam do zahraničí. Můžete jej ale samozřejmě pohodlně používat se dvěma pruty. Jako bonus se navíc v obchodech dá pořídit v setu, kde dostanete ke stojanu i mini swingery od stejné značky

Hlavní devizou tohoto rybářského stojanu je stabilita, skladnost a variabilita. Právě pro takové vlastnosti byl stojan Zfish Rod Pod Construct zkonstruován.

Tento stojan představuje jeden z vrcholů sortimentu značky ZFISH. Jeho hlavní výhodou, vedle již zmíněné stability, spočívá v dokonalé skladnosti. Celý stojan, včetně tyčí, lze složit do jednoho kompaktního celku, který se snadno přepravuje.

Zfish Stojan Rod Pod Construct 3 Rods + 2x Indicator ZFX Mini Zdarma!

Široké tyče umožňují pohodlné umístění až 3 prutů s velkými navijáky typu Big Pit s velkými cívkami.

Stojan má také nastavitelnou výšku tyčí a teleskopických nohou.

Délku stojanu lze regulovat dvěma matkami ve střední části, přičemž krajní matice zajišťují vylepšenou stabilitu nohou.

Jedná se o jeden z nejlepších stojanů v této cenové kategorii na trhu – do tří tisíc korun. Dodává se v praktické a kompaktní přepravní tašce.

  • Celková délka stojanu: 88 – 122 cm 
  • Výška nohou: 40 – 76 cm  
  • Délka hrazdy: 61 cm 
  • Výška hrazdy: 26 – 35 cm 
  • Hmotnost: 4,5 kg

Jako dárek můžete získat sadu dvou mini swingerů

Některé e-shopy nabízí stojan také se sadou 2 indikátorů ZFX mini, které samostatně stojí téměř dvě stovky za kus.

Swinger ZFX mini představuje spolehlivý mechanický indikátor záběru v minimalistickém provedení s možností dostatečného dopnutí vlasce díky přídavným závažím.

Jedná se o swingery v provedení s mechanickým vahadlem, kterým jsou připevněny ke stojanu.

Tento indikátor pracuje na oblíbeném principu spolehlivého kuličkového systému pro uvolnění vlasce při zvednutí prutu ze stojanu.

U tohoto kuličkového systému lze navíc regulovat přítlak otáčením bočních šroubků. Díky tomu je jeho odpor minimální a nedochází k poškození vlasce při záběru. 

Posuvné závaží na rameni je ideální k nastavení dopnutí vlasce. Další zátěže lze samostatně dokoupit a snadno přidat po odšroubování závitové hlavy indikátoru.

Díky tomu můžete tyto indikátory využít i v těžších podmínkách, kdy lehčí swingery nestačí. Tyto indikátory je samozřejmě nejlepší použít v kombinaci ještě s elektronickými hlásiči tzv. pípáky.

Přečíst znovu parametry stojanu

Odkazy do e-shopů:

Čtěte také:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.