Nový prut Mivardi Atomium: opravdu nenormální návrat legendy

Mivardi Atomium

Dnešní reklamu chystáme obzvlášť s potěšením, neboť s výrobky této firmy vyrostla snad celá generace rybářů v naší republice.

Česká značka Mivardi slaví úspěšných 20 let na trhu s rybářskými potřebami. Za tu dobu si zákazníci stihli oblíbit celou řadu jejich produktů z různých oblastí sportovního rybolovu.

V souvislosti s tímto jubileem Mivardi vrhá na trh celou řadu zajímavých novinek, které vám určitě ještě představíme. Teď je ale čas na to hlavní, nové pruty!

Nenormální pruty za normální peníze. S tímto sloganem na trh uvedli nový kaprový prut Mivardi Atomium. Mělo by se ještě dodat, že jde o prut nejen hezký a štíhlý, ale hlavně příjemně lehký.

To je věc, která vás napadne hned na první osahání. Není divu, že v eshopech první várka mizí nebývalou rychlostí.

  • Vynikající blank
  • Ultra lehoučká ale pevná očka
  • 50 mm naváděcí očko
  • Délky 360 cm a 390 cm

Tato série prutů je výsledkem důkladného vývoje od značky Mivardi, který měl za cíl představit kaprový prut vyšší střední třídy s maximální kvalitou blanku, který sleduje aktuální trendy v konstrukci i designu kaprových prutů.

To vše ale za velmi příjemnou cenu kolem 1500 korun za jeden prut.

MIvardi Atomium představuje moderní reinkarnaci původní řady prutů na kapry

Řada Atomium je zároveň oslavou 20 let existence značky Mivardi. Pruty Atomium totiž kdysi tvořily první sérií kaprových prutů vyšší třídy v historii této značky.

Mivardi Prut Atomium 360H 3,6m 3lb

Tento prut spojuje dokonalou konstrukci a volbu materiálů s prvotřídním designem, což zaručuje nejen maximální výkon, ale také nezapomenutelné zážitky při rybolovu.

Srdcem prutu je blank s poloparabolickou testovací křivkou vyrobený z vysoce modulovaného uhlíku s přídavkem low resin carbonu.

Tento blank nabízí neuvěřitelnou dynamiku při nízké hmotnosti a skvělou ovladatelnost.

Rychlost, přesnost a skvělou akci prutu oceníte při každém náhozu a při zdolávání ryb. Zesílení spodní části pomocí křížově pletených uhlíkových pásek pomáhá při optimálním přenosu síly do blanku.

mivardi atomium

Rukojeť je kompletně potažena, což zajišťuje maximální pohodlí během rybolovu. Luxusní patka s vyrytým logem MIVARDI dodává prutu elegantní vzhled.

koncové očko

Ultralehká očka minimalizují odpor a maximalizují vzdálenost a přesnost náhozu, což podporuje i 50mm naváděcí spodní očko.

Koncové očko o průměru 16mm s ochranou proti zamotání vlasce zvyšuje jistotu při nahazování.

K dispozici je výběr z několika variant, takže budete mít trochu dilema s rozhodováním. Zjednodušeně řečeno, je k dispozici několik kombinací následujících parametrů:

Délka 360 cm nebo 390 cm, testovací křivka 3 až 3,5 lbs a také verze dvojdílné nebo třídílné. My jsme pro účely tohoto textu jako ukázku zvolili variantu 2díl, 360 cm a 3 lb.

Příklad specifikace pro Mivardi Prut Atomium 360H 3,6 m 3 lb:

Druh rybolovuKaprařina
Délka prutu3,6m 12ft
Akce prutu3lb
Počet dílů prutu2
Transportní délka188 cm
50mm očkoano

Koupit tento prut můžete opět v našich partnerských eshopech | Chyťapusť.cz | Párysův rybářský ráj |

Čtete také související příspěvky:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.