3 zbytečnosti z rybářských obchodů, které prostě musíte mít

rybářský obchod
Ilustrační obrázek

Dnešní reklama obsahuje několik předmětů, které jsou pro rybaření zcela zbytečné. Anebo možná ne, pro někoho možná budou fajn, protože jsou hezké a zajímavé. Z čistě praktického hlediska ale do povinné ani doporučené výbavy na ryby asi úplně nepatří. Posuďte sami.

Jedná se o věci z kategorie doplňků. Prakticky každý obchod i rybářská značka totiž prodává zboží doplňkového charakteru. Může jít o věci praktické, ozdoby či například oblečení. Nás v obchodech nyní zaujalo následující:

Osvěžovač vzduchu v podobě boilie a háčku pro kapraře

Osvěžovače ve tvaru stromečku nechte nimrodům. Rybáři si mohou pořídit osvěžovač vzduchu, který připomíná návazec s boilie na kapry. Rybu s tím sice nechytíte, zlepšíte ale ovzduší v autě nebo třeba v bivaku.

Camo carpers osv??ova? vzduchu hook line & stinkers - bor?vka

V prodeji je minimálně pět variant vůní a jeden osvěžovač stojí pouze 150 korun u Páryse (viz odkaz výše).

Rohožka „Můj bivak, můj hrad“ od Delphinu

Nevím jestli je rohožka před bivak nutnost, pokud máte podlážku tak se možná bude hodit. Firma Delphin má v nabídce několik podložek s různými motivy.

Tato varianta s nápisem je v anglickém jazyce: „My bivvy, My Castle“.

Delphin Roho?ka My bivvy my castle

Možná trochu provokace pro policisty či porybné na místech, kde jsou s bivaky problémy. Pokud ale budou mít smysl pro humor, nebo nebudou umět anglicky, tak nemáte problém.

Tato rohož je vyrobena z odolného materiálu, je obšitá hnědým okrajem a ze spodní části je ošetřena latexovou vrstvou. Rozměr 60×40 cm je velmi kompaktní a podle katalogu výrobce se ke vstupu do každého bivaku.

Pořídíte ji za 300 korun v Chyťapusť.

Držák telefonu ke křeslu – možná nejzbytečnější ale zároveň nejpraktičtější věc

Koukat na rybách do telefonu je svatokrádež. Dopouští se jí ale tolik rybářů, že se vyplatí vyrábět držák na telefon ke křeslům. Velice praktický a flexibilní držák na mobilní telefony od britské značky NGT je toho důkazem.

Při sledování videí o rybách tak nemusíte držet mobil v ruce a můžete šetřit síly na zdolávání.

Tento držák disponuje ramenem, které je nejen dlouhé, ale také polohovatelné. Díky tomu je snadné jej nastavit podle potřeby, ať už sedíte v křesle nebo ležíte na lehátku.

Tím získáte možnost pohodlně manipulovat s prutem v případě záběru, aniž byste museli vstávat. Mezi technické specifikace a vlastnosti patří schopnost udržet telefony o šířce až 8 cm, flexibilní rameno o délce 80 cm, ochranná gumová spona a univerzální adaptér umožňující připojení k různým stolům, židlím a lehátkům.

V Chyťapusť stojí držák telefonu od NGT pouze 399 korun.

Čtěte také:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.