Nash Indulgence system: luxusní lehátka nejen pro kapraře

lehátka Indulgence

Rybáři už nejen sedí u vody. Mnohdy leží a k nelibosti porybných i spí. Týdenní i delší výpravy na ryby jsou běžné a kromě výbavy na lov se řeší také pohodlí.

To už dávno chápou i výrobci renomovaných značek a kromě rybářského náčiní vyrábí věci, které pobyt u vody zpříjemňují. Dokonale promyšlená lehátka pravdu nabízí vše, co rybář mimo domov potřebuje.

Příkladem je Nash Indulgence, kde tato anglická firma myslela snad skoro na všechno. Jedinou stinnou stránkou může být cena. U někoho to může vyjít tak, že bude mít dražší lehátko na ryby než postel doma.

Na druhou stranu, je nutné brát v úvahu, že lehátko poskytuje komfort ve složitém terénu, za jakýchkoliv teplot a ještě musí umožňovat relativně snadný převoz. Indulgence tohle splňuje, a to i když váží kolem 20 kilo.

Nash Leh�tko se spac�kem MF60 Indulgence SS4 Wide 5 Season Sleep System Mk II

*Lehátko se spacákem MF60 Indulgence SS4 Wide 5 Season Sleep System Mk II (Prohlédnout v eshopu)

Odpověď na základní otázku nabídneme hned zkraje. Řada lehátek Indulgence se cenově pohybuje zhruba od 12 do 18 tisíc korun.

Cena vysoká, na druhou stranu se ale očekává, že bude sloužit mnoho let i rybářům, kteří pořádají třeba i 5-6 týdenních výprav a řadu kratších nebo přesnoček v rámci roku. To u těch nejlevnějších lehátek čekat nemůžete.

Systém vyvinutý pro klidný spánek každého rybáře

Smyslem řady Indulgence je poskytnout komfortní spánek, z něhož vás vytrhne tak maximálně vytoužený záběr nebo méně vytoužená noční kontrola povolenky.

Zapomeňte na zázračné matrace z teleshopingu. Indulgence má vlastní paměťovou matraci, která je již léty osvědčená. Dostatečně dlouhá (až 200 cm) matrace vyhovuje i vyšším rybářům. Celé lehátko je i přes robustní konstrukci snadno sbalitelné.

Skládá se na 4x a není problém jej připravit k transportu a naložit do vozu nebo na přepravní vozík, kterým si výbavu navozíte od autu na váš flek. Vejde se samozřejmě do člunu a celkově se při návrhu celé řadu myslelo na komfort při spánku a též přesunech a balení věcí. Rozměry ve sbaleném stavu umožňují samozřejmě i přenášení v podpaží. Příprava nebo likvidace bivaku po akci se tak s tímto lehátkem nijak časově neprodlouží.

Pro maximální usnadnění výrobce k lehátku dodává přepravní tašku s polstrovanými popruhy a vyztuženými boky.

Přikrývka má vnitřní lemy, které zamezují jakémukoliv přístupu chladu z boků.

V nabídce je také ALL SEASON varianta, která poskytuje dostatečnou vícenásobnou tepelnou izolaci do chladných podmínek. Zde se také ukazuje další síla výrobků určených přímo pro rybáře. Mají poměrně silné zipy, které jdou lépe a snáze rozepnout.  Na rozdíl od kvalitních, ale nikoliv pro rybaření určených outdoorových výrobků, umožňují tyto spacáky bleskurychlé opuštění vyhřátého pelechu.

Nash Indulgence

Nemusíte zbytečně bojovat se zipem a na nohách budete okamžitě, jak se rozezní hlásič oznamující záběr.

Lehátko disponuje také kapsami na drobnosti, které usnadní organizaci osobních věcí v bivaku. Kapsa na powerbanku má USB přípojku, jež vám usnadní nabíjení vašich mobilů a dalších zařízení, které potřebují během lovu dodat energii.

Celé lehátko spočívá, dle modelu, na třech nebo 4 nastavitelných párech noh.

Příklady parametrů:

MF60 Indulgence SS4 Wide 5 Season Mk II

  • 212cm (d) x 96cm (š) x 38cm (v)
  • Nastavitelné nohy: 38-51cm
  • Váha: 20,4kg

Indulgence All Season SS4 Wide

  • 212 cm (d) x 96 cm (š) x 38 cm (v)
  • Nastavitelné nohy: 38 – 51 cm
  • Váha: 19,5 kg

MF60 Indulgence SS3 Wide 5 Season Mk II 

  • 212cm (d) x 96cm (š) x 32cm (v)
  • Nastavitelné nohy: 32-40cm
  • Váha: 19.5kg

Kompletní nabídka Indulgence lehátek k prohlédnutí: eshop Chyť a Pusť

Čtěte také:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.