Krájené boilies je skvělé na tekoucí vody: s kráječem Hack jej připravíte za malou chvíli

hack krajec

V dnešním reklamním článku vám přinášíme tip na malého ale šikovného pomocníka pro všechny kapraře. Je ideální pro krájení kuliček boilies na poloviny, pracuje se s ním snadno a rychle.

Nástroje jako kráječe nebo drtiče boilies patří do vybavení každého kapraře. Slouží zejména k přípravě boilies pro zakrmení. Nakrájené poloviny ale jde využít také jako nástrahu.

Na trh nyní přichází inovovaný kráječ boilies Hack od výrobce PVA Hydrospol. Od předchozího modelu se liší hlavně tím, že jde o přepracovanou a odolnější verzi!

Nástroj Hack je multifunkční pomocník pro snadné a rychlé krájení boilies. S jeho použitím můžete pohodlně a s lehkostí nakrájet kuličky boilies o často používaném průměru v rozmezí 20–25 mm. Vše jednoduše jediným stiskem.

Jak funguje kráječ se můžete podívat na videu od výrobce, nová verze má však trochu jiný design, viz foto níže:

Společnost PVA Hydrospol přináší na trh zcela novou verzi krájecího nástroje Hack, která vám usnadní přípravu nástrah a návnad. Kráječ boilies se hodí zejména když potřebujete nakrájet větší množství kuliček, což při práci s běžným nožem trvá déle. Kráječ je navíc vyroben tak, že značně omezuje možnost jakéhokoliv zranění způsobeného čepelí.

Nový design a použití vysoce odolného plastu místo původní 3D tištěné verze zajistí lepší ergonomii a mnohem delší životnost celého výrobku. Tato inovovaná verze Hacku je navržena s ohledem na jednoduchost použití a snadnou údržbu a také výměnu opotřebovaných částí.

Nástroj Hack je ideální volbou pro rychlé a efektivní krájení boilies. Díky možnosti snadné výměny čepelí není potřeba kupovat nový nástroj, což ušetří čas i peníze.

Můžete rychle rozdělit boilies nakrájet na poloviny. Poloviny pak můžete využít k naplnění PVA punčochy, k přímému vnadění pomocí rukou, praku, při zavážení nebo použití RC loďky nebo jako návnadu na háček.

kráječ boilies

Jeho kompaktní velikost a lehký materiál umožňují snadné skladování a přenášení. S ostrými čepelemi je schopen snadno zvládnout i tvrdší typy boilies. Balení obsahuje náhradní čepele. Další lze v případě potřeby snadno zakoupit v obchodě se železářským sortimentem.

Proč například krájet boilies na poloviny?

Jedním z příkladů může být použití boilies pro krmení na tekoucí vodě, kde v silnějším proudu nebo i při zvýšeném průtoku na větší řece může docházet k tomu, že vám voda kuličky odplaví z lovného místa. Boilies nakrájené na půlky logicky drží na dně lépe, jelikož je jedna strana plochá.

Další možností použití nakrájeného boilies jsou stojaté vody se strmými břehy. Typicky například údolní nádrže Vltavské kaskády a další podobné vody se strmými břehy. Zde se často kapři loví na značné hloubce.

V obzvláště strmých lokalitách ale při zakrmování hrozí odkutálení boilies do extrémních hlubin, kde už těžko něco zabere. Problém opět pomáhá řešit rozkrojená polovina kuličky,

Použití nástroje Hack je velmi jednoduché. Stačí vložit jednu kuličku boilies do připraveného otvoru, stisknout rukojeť a boilies se přesně rozkrojí. Obsah balení zahrnuje samotný nástroj Hack, 2 náhradní čepele a návod k použití. S nástrojem Hack bude příprava a krájení boiliesu rychlá a jednoduchá!

Ke koupi je nová verze Hacku v Chytapust.cz

Čtěte také:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.