Boilie Mivardi Rapid Champion Platinum Sea: léty vyzkoušená nástraha bez kompromisů

Mivardi Boilie Rapid Champion Platinum Sea

Často zde informujeme o novinkách na trhu, slevách a dalších akcích. V dnešním reklamním článku to nebude ale ani jedna z takových variant.

Jsou totiž záležitosti, které fungují po celá léta a stojí za zmínku i mnoho let po uvedení na trh, jako například tato nástraha české značky:

Boilies Mivardi Rapid Champion Platinum Sea se totiž rybářům osvědčuje více než deset let

Pokud toužíte po návnadě bez kompromisů, můžete si vybrat z této osvědčené řady. Obsahuje nejkvalitnější dostupné ingredience a je určeno pro lov náročných kaprů, kteří preferují kvalitu před kvantitou.

Mivardi Boilie Rapid Champion Platinum Sea 3300g - 20mm

Při výrobě je použita extruze k maximalizaci množství sypkých složek. Tato návnada obsahuje bohaté množství kvalitních tekutých potrav, včetně esencí „Made in UK“ (Velká Británie) a esenciálních olejů. R-FACTOR zajišťuje stabilizaci a šetrnou konzervaci.

Díky optimální konzistenci a tvrdosti vydrží po nastražení ve vodě až 24 hodin. Po vysušení je ještě o něco odolnější také vůči bílým rybám a jiné drobotině.

RAPID NATURAL CONCEPT

Boilies Rapid Natural Concept je vyráběno za použití špičkové technologie, která zaručuje stejné vlastnosti jako ruční výroba.

Do nové produkce lze přidat opravdové ovoce, játra a další čerstvé suroviny. Jsou používána čerstvá vejce. Konzervace a stabilizace jsou prováděny pomocí přírodních látek, aby neovlivnily aroma a chuť kuliček. Tyto nové boilies mají přirozenější povrch a jsou těžší, hutnější a mají přesnější průměr a tvar.

To, mimo jiné, znamená také delší dolet kuliček a vyšší přesnost při vnadění. Mají také vyšší výdrž při nastražení, přičemž ale nástraha ve vodě stále pracuje.

SEA

Toto boilies se osvědčilo na divokých vodách a láká i opatrné kapry. Obsahuje přírodní složky, které připomínají jejich přirozenou potravu. Každý rok zaznamenává úspěchy i na svazových vodách.

Videoprezentace boilie: dozvíte se, kdy a s čím toto boilie používat, abyste maximalizovali šanci na úlovek pořádného kapra. Snímek z roku 2013 od MIVARDI TV, Dáváme palec nahoru za kreativní přístup 👍

Pročíst znovu popis boilie

Zakoupit můžete v obchodech Chytapust.cz a v Párysově rybářském ráji či v LK Baits.cz

Mivardi boilie sm?s Rapid Champion Platinum Sea

Čtěte další podobné příspěvky:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.