NutraKrill: novinka od Mikbaits láká kapry když ostatní nástrahy selhávají

mikbaits nutrakrill

V dnešním reklamním článku se podíváme na jednu z novinek letošní sezony. S ní na trh přichází česká firma Mikbaits, výrobce oblíbených a ozkoušených nástrah na velké kapry.

Zasvěcení ví, že Mikbaits používá jen ty nejkvalitnější suroviny. Nové boilies v tom není výjimkou.

Jedná se o boilies Mikbaits ManiaQ NutraKRILL, které v sobě má 30 % krillu, díky čemuž je tak blízké přirozené potravě, že jej kapři neomylně rozpoznají jako hodnotný zdroj potravy.

NutraKrill od Mikbaits funguje celoročně a ihned stahuje ryby na zakrmené místo

Díky této vlastnosti přitahuje tato nástraha kapry ihned, aniž byste museli použít velké množství návnady. Testerům firmy Mikbaits se podařilo při vývoji tohoto boilies nachytat slušné ryby a v některých případech šlo o trofejní exempláře či rekordní úlovky.

Mikbaits Boilie ManiaQ NutraKRILL

Jeho hlavní přednost představuje schopnost lákat ryby z okolí na zakrmené místo. Při soustavném vnadění se během dvou až tří dnů se tento efekt ještě zesiluje.

Firma Mikbaits v komentáři k novince na trhu uvádí, že toto boilies jim funguje výborně také ve chvílích, kdy ostatním rybářům jejich nástrahy selhávají.

Zdá se, že kapři považují NutraKRILL za velmi přitažlivý a mají tendence jej preferovat před ostatními možnostmi.

Tato vlastnost je neocenitelná zejména v situacích, kdy se pohybujete v lokalitách s nezdravě vysokou koncentrací dalších rybářů.

Hodí se též na kaprařské závody, soukromé revíry nebo často navštěvované svazové revíry s enormním tlakem.

Boilies obsahuje kromě vysokého podílu krillu také olihňovou moučku, enzymatické rozpustné rybí moučky, mořské řasy, GLM extrakt, Belachan a další látky, které zvyšují jeho atraktivitu pro kapry.

Toto nové boilie neobsahuje žádné objemové přísady a jeho tekuté složky zahrnují britské esence, potravy a některé originální ingredience, které zpopularizoval legendární Rod Hutchinson.

Tato novinka je efektivní po celou sezónu, od jara až do konce roku. Má dostatečnou pevnost a poměrně rychle začíná ve vodě pracovat.

Jaká balení a velikost jsou k dispozici?

Vybrat si můžete například z malého balení 300 gramů, většího 800 gramů nebo z 2,5 kg. Vyrábí se v průměrech 20 mm, 24 mm a také v největší verzi 30 mm!

Koupit doporučujeme v následujících e-shopech: Párysův rybářský ráj a Chytapust.cz

Čtěte také:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.