Jak to vypadá v prodejně Mikbaits (VIDEO)

pop up nástraha
Ilustrační foto: redakce

Znáte boilies od Mikbaits? Hloupá otázka, jde o jednoho z předních českých výrobců a asi není nikdo, kdo by neznal nejen jejich boilies ale i další nástrahy a věci, které nám pomáhají dosáhnout lepších úlovků.

Na českém trhu je firma osmnáct let. Roku 2005 vznikla společnost Mikbaits pod vedením Michala Kučery, který byl v té době již velmi úspěšným kaprařem a etablovaným dopisovatelem tehdejších rybářských časopisů. 

Brzy se firma Mikbaits stala jednou z předních firem v oblasti kaprových návnad a nástrah v Čechách. Její popularita vzrostla díky vysoké kvalitě výrobků, širokému sortimentu a přátelskému přístupu k zákazníkům. Kromě nabídky produktů pro lov velkých kaprů také poskytuje vybavení pro feederový lov a chytání sumců. Mikbaits je také známá svými významnými úspěchy ve závodech, jak na domácím poli, tak i v zahraničí (například na závodech Stairs2Hell či IBCC). 

Video naleznete na YT Mikbats

Spolupracuje s předními kapraři z Česka a Slovenska. Její produkty jsou exportovány do Polska, Maďarska, Itálie a dalších zemí. Vedle Michala Kučery se na řízení firmy podílejí také jeho oba synové.

Kde se nachází podniková prodejna Mikbaits?

Firma sídlí v Mladé Boleslavi a prodejnu najdete v Podlázkách, na pravém břehu Jizery. Díky tomu je prodejna dostupná dobře po liberecké dálnici z Prahy. Nakoupit zde můžete veškerý sortiment Mikbaits. Na prodejně najdete například i mražené boilies Gangster (jedno z nejlepších od Mikbaits) a výrobky celé řady firem, s nimiž Mikbaits spolupracuje.

Sortiment dávno není pouze pro kapraře. Na své si přijdou také vyznavači feederu. Na návštěvu můžete vyrazit také s dětmi. Prodejna disponuje odpočinkovou zónou s jezírkem, kde samozřejmě nechybí opravdoví kapři, jejichž krmení si můžete na míst vyzkoušet.

Co nás ve videu ještě zaujalo?

  • Pruty Free Spirit – tato firma je legendou v oblasti prutů pro daleké náhozy
  • Centrály PowerKick – účinné a tiché zdroje energie pro rybářské výpravy
  • Rybářské čluny k prohlédnutí na skladě

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.