Po stopách svazového pokladu (video)

video

Před malou chvílí mělo premiéru video Michala Kociána. Přehrát si jej můžete na YouTube.

Popis videa:

mnoho let jsem usiloval o záběr většího kapra na tomto revíru. Všechny možné místa, strategie, roční období a neustálé zkoušení různých nástrah nakonec přineslo ovoce.

Silný příběh, dlouhá cesta a o to ještě sladší cíl! Rozhodl jsem se nasbírat co nejvíce informací o konkrétním revíru abych se ještě naposled pokusil o ulovení jednoho z místních pokladů.

Plán byl vržen na 2 krátké výpravy skládající se z rychlé přesnoční a víkendové akce. A past nakonec sklapla! Za celkem 5 dní lovu a 3 noci se mi podařilo ulovit více jak desítku kaprů od 7 až po 16 kg, kdy jsem hned 3x atakoval 10 kg hranici!

Nesmírně ceněné ryby, pořádná nálož adrenalínu a mnohem víc..

Vše k vidění v tomto krátkém videu.

Délka: 10:44

Související příspěvky:

5 Comments

  1. Na tenhle portál koukám docela dlouho a rád. Každopádně absolutně nechápu, proč tam pořád dokola a dokola dáváte tohodle naprosto nezajímavého „borce“. U nás je tolik nových tváří, které by si určitě zasloužili prostor pro zviditelnění na rybářském portále a pro čtenáře by to rozhodně bylo mnohem zajímavější. Dík za zamyšlení 🙂 Marek

    • Já si naopak Michala dost cením, na svůj věk je hodně šikovný a hlavně umí a chce psát články. Samozřejmě chápu, že někdo může mít jiný názor a jsem s tím v pohodě. Novým tvářím ale nemáme problém dát prostor také, stačí se ozvat:) Díky

    • Přesně, taky nechápu. Když už je tedy tak šikovný a ceněný, dobře si pamatuju, jak v minulosti tahle nula bez sebereflexe hnusně a závistivě hejtovala Matěje Houšku navíc to je ta největší sranda s tím že je lepší než on a fňukal jak je to nespravedlivý že o něj není zájem. Naprosto s tebou souhlas, určitě je spousta mnohem zajímavějších mladých hlavně neznámých rybářů, kteří by si pro představení zasloužili jeho prostor. A tohle objevování by měl být úkol redakce, né čekat, až se jim sám vnutí nějaký aktivista s článkem který má kromě reklamy na produkty nulovou hodnotu.

      • Dobrý den zajímavý komentář ale bohužel naprosto nemístný. Nemyslím si ,že je Michal nudny a nebo že by mu chyběla sebereflexe spíše naopak . Rád pomáhá dalším rybářům k úspěchům a to ,že si jej vybírají lidé má svůj důvod. Chápu že jsme národ závistivích lidí a nejvíce se ozývají ti co nejméně dokázali že ano?

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.