Výprodejové boilies za pade: ostrá švestka v boosteru (20 nebo 24 mm)

tb baits hot spice plum

Koncem ledna je rybařina tak trochu v útlumu, čímž nechci tvrdit, že není o čem psát. Mám ale víc času projíždět e-shop a sledovat nějaké akční nabídky. Aktuálně proto přicházím s reklamou na boilies za pouhých 49 korun.

Nejedná se sice o žádné kilové balení, nýbrž o menší dózu s boosterovaným boiliem od TB Baits, což je značka dosti oblíbená.

V akci je nyní TB Baits Boosterované Boilie s příchutí Hot Spice Plum (120 g), které se do výprodeje dostalo za cenu 49 kaček. Vybrat si můžete ze dvou velikostí nástrahy – 20 nebo 24 mm.

Slovní spojení hot spice plum se dá přeložit jako ostrá kořeněná švestka, což by mohl být celkem slušný brand třeba pro prémiovou slivovici. Tady však nejde o alkohol, nýbrž o rybářskou nástrahu přesně v duchu trendů výrazných kombinovaných příchutí.

Netřeba připomínat, že podobné nástrahy se u kaprařů těší oblibě i nyní v chladném období roku.

Tb baits boosterovan� boilie hot spice plum 120 g - 24 mm

Co o tomto boilie říká sám výrobce:

Boilie postavené na bázi tuňákové a lososové moučky obsahující velký podíl koření Robin Red a chilli. Samozřejmostí ve skladbě komponentů pro výrobu je sůl a NHDC sladidla plus esence s příchutí švestka.

Velmi atraktivní nástraha pro celoroční chytání, obsahuje také speciální kořeněný olej a vaječný ptačí zob s hmyzem. Nikdy vás nepřestane překvapovat svojí účinností.

Další tipy na boilies od TB Baits

Český výrobce TB Baits se těší značné oblibě například díky výtečnému poměru cena/výkon. V tomto případě jde přesněji o kvalitní boilies za dobrou cenu.

Mimo výše uvedenou akci u Páryse, lze upozornit na některé nástrahy v běžném prodeji.

Například na zajímavé boilies Red Crab, což byla novinka loňské sezony.

Red Crab boilies od firmy TB Baits se dostalo na trh zhruba před rokem. Tato nástraha je navržena tak, aby byla účinná v různých podmínkách a je k dispozici v průměrech 16, 20 a 24 mm.

Balení je dostupné ve třech velikostech, od 250 gramů po 2,5 kg.

Red Crab začíná působit okamžitě po kontaktu s vodou a uvolňuje se z něj do okolí lákavé aroma. Povrch těchto koulí se postupně rozpouští, což zlepšuje šíření lákavých signálů a zvyšuje atraktivitu boilies pro ryby.

Doba rozpadu boilies se liší v závislosti na průměru nástrahy, teplotě vody, proudu a aktivitě bílých ryb. Podle údajů výrobce trvá tento proces 8 až 12 hodin.

Tým TB Baits měl za cíl vytvořit ekonomicky dostupné boilies, přičemž kladený důraz na kvalitní suroviny, které si udržují svou nutriční hodnotu, byl jedním z hlavních principů této značky.

Testování boilies probíhalo již od konce sezony 2022 a v TB Baits o tom natočili pěkné video se zajímavými úlovky. (délka přes hodinu a čtvrt)

Odkazy:

Čtěte také:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.