3 kg kvalitního českého boilies za cenu dvou

boilie jet fish supra fish

V dnešním reklamním článku vás chceme upozornit na akci 2+1, která se týká boilies od jednoho z předních českých výrobců nástrah na kapry. Při nákupu 2 kilogramů boilies získáte další kilovku zdarma, to se vyplatí. Platí to pro níže uvedený typ boilies a pravidlo je jednoduché. Koupit musíte 2 kg stejné příchutě a průměru.

Aktualizace: akce platí i v květnu 2024

Jedná se totiž o boilies oblíbené české značky Jet Fish. Akci nabízí u Páryse a mají v nabídce celkem tři příchutě. Skladem od každé se uvádí jen pár kusů.

Jet Fish Boilie Supra Fish 1 kg v akci 2+1

Toto boilies je skvělá po celý rok, ať už jde o ryby na řekách nebo na stojatých vodách. Oblíbená řada boilies vychází původně z úspěšné kombinace, kterou v Jet Fish dlouhá léta nabízeli v rámci řady Legend Range. Nyní je k dispozici ve speciální akci 2+1.

Co to znamená? Při zakoupení dvou 1 kg balení stejné příchutě a průměru boilies Supra Fish dostanete další kilové balení zdarma!

Popis nástrahy:

Jet fish boilie supra fish 1 kg 2+1 - squid scopex 20 mm

Kombinace mixu Supra Fish a amino komplexu oliheň/scopex je oblíbená pro svou účinnost, výbornou cenu a vhodnost jak pro krátkodobý rybolov, tak i pro masivní zakrmování.

Z důvodu velké poptávky se v Jet Fish rozhodli rozšířit sortiment o další příchutě a vytvořit samostatnou řadu.

Mnoho rybářů používá boilies Supra Fish pro intenzivní zakrmování, a k němu pak kombinuje boilies z nejvyšší řady Legend Range, například Biosquid nebo Biocrab.

Při vytváření samostatné řady se také zvýšil podíl rybích produktů v tomto boilie, což zlepšilo jeho výživnou hodnotu a prodloužilo jeho účinnost.

Na první pohled je patrné, že toto boilies obsahuje více rybích a mořských produktů. Supra Fish je složeno z prvotřídních rybích mouček, enzymaticky upravených rybích produktů, extrudovaných ptačích zobů, mléčných proteinů a extraktů. Je obohaceno o tekutá játra, lososový olej a exkluzivní esenci.

Po dlouhých testech různých příchutí se na trh dostaly ty nejúčinnější, včetně některých nových a neokoukaných variant, jako jsou sýr a játra.

Tuto novou řadu výrobce doplnil o další nezbytné produkty, jako jsou obalovací těsta, dipy, boostery, plovoucí boilies a pelety ve stejných příchutích jako boilies.

Je účinná jak při krátkodobém rybolovu, tak i při dlouhodobých výpravách, včetně několikatýdenních expedic.

Boilies Supra Fish se osvědčilo při masivním krmení na velkých jezerech, například Lac du Der nebo Balaton.

Akce 2+1 na tento produkt od Jet Fish probíhá v e-shopu Párys

Přečíst znovu popis boilies

Čtěte také:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.