Vagner Fishing: nová značka sumcového vybavení od Jakuba Vágnera

Vagner Fishing International je nová značka vybavení od Jakuba Vágnera

Nejslavnější český rybář Jakub Vágner už ve své kariéře dosáhl skoro všeho. Nachytal obrovské ryby po celém světě, má vlastní trofejní revíry a za ženu slavnou rybářku. Jediné co mu chybělo je vlastní značka rybářského vybavení. To se nyní změní. Značka Vagner Fishing přichází na trh.

Rybářova životní cesta v podání Jakuba Vágnera je velmi pozoruhodná. Od kluka ze slavné hudebnické rodiny, který raději než cvičení muzikálního umu chodil rybařit na pražské revíry, přes nadějného autora rybářských dokumentů (například pro kanál Discovery) až po slavného rybáře, jehož tvorbu obdivují po celém světě.

Vagner Fishing se zaměří na inovaci v sumcařině

Zdálo by se, že JV toho v rybařině dosáhl již dost. O tom vůbec není sporu. Teď ale chce ještě víc.

Ve videu Jakub akcentuje to, že již v mládí propadl lovu sumců. Nejdříve na českých vodách a ve druhé polovině devadesátých let i v zahraničí.

Tehdejší lov velkých sumců byla pionýrská doba, kdy každá výprava do Itálie nebo Španělska byla plná dobrodružství.

Neprobádané vody vydávaly obrovské ryby, které rybářům ve střední Evropě připadaly jak z říše snů. Jakub tak má bohaté zkušenosti s lovem sumců v dobách, kdy moderní pojetí sumcařiny teprve vznikalo.

Jako tester legendární firmy Sportex se ostatně na vývoji mnohého vybavení intenzivně podílel.

Uskutečnil dokonce pokus o vývoj vlastní značky. Díky mládí a nezkušenosti se mu to tenkrát nepovedlo. Zato se stal tváří mnohých jiných značek a vybavení s jeho jménem používají tisíce sumcařů po celé Evropě.

Změní nová značka svět sumcařiny?

Jakub Vágner po téměř třech desítkách let profesionálního rybaření vyzrál rybářsky i profesionálně. Zároveň podotýká jednu věc:

Moderní sumcařina stagnuje. Minimálně deset let neprobíhá vývoj a všichni jen kopírují.

Právě toto chce Jakub se svojí značkou Vagner Fishing změnit. Věří, že ve světě lovu sumců stále existuje možnost posunout se dopředu.

Vagner Fishing se zaměří na inovace. Nové nápady, materiály a možná i celkově inovativní druhý vybavení posunou dále nejen vaše úspěchy ale doufejme i šetrnost k rybám a přírodě.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.