Jakub Vágner měl svatbu. Před zraky rybářů si na Vltavě vzal německou kaprařku

na dravce můžeme i přímo v centru Prahy. Svatba Jakuba Vágnera

Rybáři lovící na pražské Vltavě dnes měli k chytání netradiční podívanou. Žádný trofejní úlovek ani plážové volejbalistky na náplavce, jako normálně, to ovšem tentokrát nebyl. Přímo na lodi se konala svatba mezinárodní rybářské celebrity, Jakuba Vágnera.

Pokud čekáte, že si bral nějakou supermodelku, tak to se nestalo ani náznakem. Celá věc je z rybářského hlediska ještě zajímavější, než se dalo očekávat. Rybářskou legendu do chomoutu nedostala žádná obyčejná dívka z lidu ani hvězda šoubyznysu. Jeho vyvolenou je Claudia Darga, známá německá (nejen) kaprařka.

Svatba Jakuba Vágnera se odehrála stylově na lodi na Vltavě

Lepší místo na svatbu si Jakub Vágner s Claudií Darga nemohli vybrat. Obřad se odehrál v kruhu rodiny a přátel přímo na vlnách Kubovy “rodné” Vltavy, kde zažil spoustu rybářských úspěchů již jako začínající posluchač rybářského kroužku. Mezi Štvanicí a Baranďákem jim tak společnost dělalo množství pražských rybářů.

Kdo je Claudia Darga: známá kaprařka a univerzální rybářka

Claudia Darga pochází z Německa. Rybařit začala již kolem roku 2010, kdy ji k vodě vzal, jak to tak u úspěšných rybářek bývá, její tehdejší přítel. Lov ryb Claudii nadchl a začala se zpočátku věnovat lovu velkých kaprů. V roce 2013 se stala členkou prestižního Imperial Baits Ladies teamu a její rybářská hvězda začala stoupat do mezinárodních výšin. Dnes Claudia úspěšně loví trofejní kapry i dravce včetně velkých sumců.

*Více o Claudii a jejich aktivitách naleznete na jejím webu (NJ. AJ)

Jakub Vágner byl ve světě popkultury známý dlouhodobým vztahem s modelkou Eliškou Bučkovou. Po rozchodu se ale stáhl ze světel bulvárních médií a vztah s Claudií Darga příliš nedával na odiv. Jejich svatba je proto pro mnohé fanoušky JV překvapením. Bulvární tisk v posledních měsících řešil spíše jeho nedávnou cestu do Konga.

Zatímco totiž celý svět trpí covidem, Jakub Vágner si dovezl něco exotičtějšího – poctivou africkou malárii, s níž si ale také užil svoje. Inu, dobrodruh se nezapře. Svatba dvou úspěšných rybářů je ovšem také zajímavá věc, která se nevidí každý den. Snad bude jejich vztah naplněn nejen rodinným štěstím ale též trofejními úlovky.

A pokud jejich budoucí potomstvo zdědí od každého alespoň polovinu rybářského talentu, tak se budeme u vody ještě hodně divit.

4 Comments

  1. Tak vám oboum rybářúm přeji mnoho krásných let v manželství. A pochopitelně mnoho krásných ryb a potomka který půjde v pokračování vaší super rybařině.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.