Česká YOUTUBE rybářská videa: 6 kanálů, které musíte sledovat

pěkný tloušť z Jizery. Youtube rybářská videa

Na ryby můžete chodit, můžete o nich číst ale také se na ně dívat ve videích. Česká rybářská videa nabízí zábavu, inspiraci a dokonce i poučení pro vaše vlastní rybaření. Proto jsme vytvořili náš redakční výběr: Youtube rybářská videa a zajímavé kanály v českém jazyce.

Kritériem pro nás byly nejen zajímavé záběry ale také informační hodnota. Kdo nás nejvíc zaujal?

  • Přívlačový stream Nástrahy.cz
  • Podcasty Rybo.cz
  • Muškařský podcast Naviják
  • Videa od vody z kanálu Kliment Fishing
  • Šonův asijsko-rybářský kanál
  • Borci z YT kanálu Tykaraso

Přívlačový stream od Nástrahy.cz – nejlepší rady pro vláčkaře na Youtube

Povídací videa s minimem záběrů od vody. Někomu se to může zdát jako chyba, opak je ovšem pravdou. Jen stěží naleznete na české rybářské scéně takto hodnotný zdroj informací o přívlači. David Havlíček a Ondra Matějka jsou výteční vláčkaři a provozují e-shop Nástrahy.cz.

Vyvíjí vlastní nástrahy a díky mnohaletým zkušenostem s přívlačí a závoděním je každé jejích video nabité všemožnými fígly a tipy, jak na dravce. Videí za dva roky nahráli přehršel. Jakákoliv přívlačová disciplína, druh ryby a nástraha je v jejich podání dokonale popsaná. Pokud začínáte s přívlačí, tak těžko naleznete lepší zdroj v češtině.

Kluci obyčejně nahrávají stream jednou týdně, maximálně za 14 dní. Mají také speciální „otázkové“ streamy, při nichž se můžete prostřednictvím chatu zeptat na vaše otázky ohledně přívlače a vláčkařské výbavy.

Youtube rybářská videa
Nymfa na přívlač z dílny tvůrců Youtube streamu Nástrahy.cz

Rybo.cz

Blog a podcasty o rybaření, které se zaobírají nejrůznějšími záležitostmi- od pohodového povídaní o rybách až po závažná témata legislativy. Jakub Hladký si zve do podcastu zajímavé rybářské osobnosti a zástupce rybářských firem. Dozvíte se spoustu zajímavostí ze zákulisí rybaření a a zasahuje i složitější problémy, jako je například otázka zákazu olova v EU a podobně. Hosty jsou také závodní rybáři a dokonce i slavné osobnosti, například Geňa Genzer a jeho luxusní hausbót.

Naviják.cz – muškařský podcast a videa

Pod názvem Naviják si lze představit videa pro téměř jakoukoliv rybářskou disciplínu, tentokrát ale jde o královnu rybolovu – muškaření. Tvůrce webu muskarskezavody.cz, Igor Slavík, se svým pojízdným obydlím obráží republiku a zpovídá nejlepší české i zahraniční muškaře a závodníky.

Igor zná ve světě muškařiny snad každého. Mnohahodinová povídací videa jsou plná historek z našich vod i ze světových muškařských závodů, dozvíte se ale také mnoho muškařských triků a spoustu zajímavostí, které mohou být užitečné i nezávodním muškařům.

Kliment Fishing – doopravdy dlooooouuuuuuháááá Youtube rybářská videa od vody

Toto není rybářský kanál ale přírodní úkaz. Jarda Kliment neúnavně objíždí republiku s vláčecím nebo muškařským prutem. Nezastaví ho mráz ani letní hic. Jeho videa jsou téměř nepřetržitým záběrem od výjezdu z Prahy až po poslední nához do vody na opačném konci republiky. Občas vzduchem létají peprná slova, občas zabere i ryba. Zkrátka jde o kanál ve stylu tolik oblíbené slow TV, který vás navíc může inspirovat k návštěvě spousty zajímavých míst po celé republice.

Kliment Fishing je také příkladem neuvěřitelné vytrvalosti i když ryby neberou. Tisíce najetých kilometrů, luxusní auta a nekonečná zásoba baterií do kamery, to chce velké odhodlání. Aktuálně má kanál přes 160 videí, na jejichž kompletní  zhlédnutí by padla asi tak měsíční dovolená.

Šonoviny TV – asijský rybář s rýžovým kloboukem v české džungli

Kanál, který není čistě výhradně o rybaření ale také o asijské kuchyni a dalších vychytávkách nejen z Vietnamu. Šóna už znají skoro všichni rybáři. Buď z Youtube, z Facebooku nebo ze stránek svazového časopisu Rybářství či osobně z podzimního For Fishingu. K jeho zajímavým videím patří například lov pstruhů na Gardě v Itálii nebo originální rybí recepty.

Tykaraso – zlatý bludišťák za nejlepší rybářská videa na českém Youtube

Kanál Tykaraso symbolizuje asi to nejlepší, co po „řemeslné stránce“ česká rybářská videa nabízí. Kluci umí skvěle chytat a ještě lépe to dokáží natočit. Není to povídací kanál ani zde nenajdete rybářské návody. Uvidíte ale spoustu ryb z českých revírů a nebudete se nudit ani vteřinu.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.