Česká YOUTUBE rybářská videa: 6 kanálů, které musíte sledovat

pěkný tloušť z Jizery. Youtube rybářská videa

Na ryby můžete chodit, můžete o nich číst ale také se na ně dívat ve videích. Česká rybářská videa nabízí zábavu, inspiraci a dokonce i poučení pro vaše vlastní rybaření. Proto jsme vytvořili náš redakční výběr: Youtube rybářská videa a zajímavé kanály v českém jazyce.

Kritériem pro nás byly nejen zajímavé záběry ale také informační hodnota. Kdo nás nejvíc zaujal?

  • Přívlačový stream Nástrahy.cz
  • Podcasty Rybo.cz
  • Muškařský podcast Naviják
  • Videa od vody z kanálu Kliment Fishing
  • Šonův asijsko-rybářský kanál
  • Borci z YT kanálu Tykaraso

Přívlačový stream od Nástrahy.cz – nejlepší rady pro vláčkaře na Youtube

Povídací videa s minimem záběrů od vody. Někomu se to může zdát jako chyba, opak je ovšem pravdou. Jen stěží naleznete na české rybářské scéně takto hodnotný zdroj informací o přívlači. David Havlíček a Ondra Matějka jsou výteční vláčkaři a provozují e-shop Nástrahy.cz.

Vyvíjí vlastní nástrahy a díky mnohaletým zkušenostem s přívlačí a závoděním je každé jejích video nabité všemožnými fígly a tipy, jak na dravce. Videí za dva roky nahráli přehršel. Jakákoliv přívlačová disciplína, druh ryby a nástraha je v jejich podání dokonale popsaná. Pokud začínáte s přívlačí, tak těžko naleznete lepší zdroj v češtině.

Kluci obyčejně nahrávají stream jednou týdně, maximálně za 14 dní. Mají také speciální „otázkové“ streamy, při nichž se můžete prostřednictvím chatu zeptat na vaše otázky ohledně přívlače a vláčkařské výbavy.

Youtube rybářská videa
Nymfa na přívlač z dílny tvůrců Youtube streamu Nástrahy.cz

Rybo.cz

Blog a podcasty o rybaření, které se zaobírají nejrůznějšími záležitostmi- od pohodového povídaní o rybách až po závažná témata legislativy. Jakub Hladký si zve do podcastu zajímavé rybářské osobnosti a zástupce rybářských firem. Dozvíte se spoustu zajímavostí ze zákulisí rybaření a a zasahuje i složitější problémy, jako je například otázka zákazu olova v EU a podobně. Hosty jsou také závodní rybáři a dokonce i slavné osobnosti, například Geňa Genzer a jeho luxusní hausbót.

Naviják.cz – muškařský podcast a videa

Pod názvem Naviják si lze představit videa pro téměř jakoukoliv rybářskou disciplínu, tentokrát ale jde o královnu rybolovu – muškaření. Tvůrce webu muskarskezavody.cz, Igor Slavík, se svým pojízdným obydlím obráží republiku a zpovídá nejlepší české i zahraniční muškaře a závodníky.

Igor zná ve světě muškařiny snad každého. Mnohahodinová povídací videa jsou plná historek z našich vod i ze světových muškařských závodů, dozvíte se ale také mnoho muškařských triků a spoustu zajímavostí, které mohou být užitečné i nezávodním muškařům.

Kliment Fishing – doopravdy dlooooouuuuuuháááá Youtube rybářská videa od vody

Toto není rybářský kanál ale přírodní úkaz. Jarda Kliment neúnavně objíždí republiku s vláčecím nebo muškařským prutem. Nezastaví ho mráz ani letní hic. Jeho videa jsou téměř nepřetržitým záběrem od výjezdu z Prahy až po poslední nához do vody na opačném konci republiky. Občas vzduchem létají peprná slova, občas zabere i ryba. Zkrátka jde o kanál ve stylu tolik oblíbené slow TV, který vás navíc může inspirovat k návštěvě spousty zajímavých míst po celé republice.

Kliment Fishing je také příkladem neuvěřitelné vytrvalosti i když ryby neberou. Tisíce najetých kilometrů, luxusní auta a nekonečná zásoba baterií do kamery, to chce velké odhodlání. Aktuálně má kanál přes 160 videí, na jejichž kompletní  zhlédnutí by padla asi tak měsíční dovolená.

TIP! Chcete se pochlubit úlovkem nebo zážitkem z ryb? Vkládat příspěvky do rubriky "Vaše úlovky" můžete zde: Vložit úlovek!

Šonoviny TV – asijský rybář s rýžovým kloboukem v české džungli

Kanál, který není čistě výhradně o rybaření ale také o asijské kuchyni a dalších vychytávkách nejen z Vietnamu. Šóna už znají skoro všichni rybáři. Buď z Youtube, z Facebooku nebo ze stránek svazového časopisu Rybářství či osobně z podzimního For Fishingu. K jeho zajímavým videím patří například lov pstruhů na Gardě v Itálii nebo originální rybí recepty.

Tykaraso – zlatý bludišťák za nejlepší rybářská videa na českém Youtube

Kanál Tykaraso symbolizuje asi to nejlepší, co po „řemeslné stránce“ česká rybářská videa nabízí. Kluci umí skvěle chytat a ještě lépe to dokáží natočit. Není to povídací kanál ani zde nenajdete rybářské návody. Uvidíte ale spoustu ryb z českých revírů a nebudete se nudit ani vteřinu.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.