Jakub Vágner se pochlubil trofejními sumci z Orlíku (video)

Vodní nádrž Orlík
Titulní foto: redakce

Včera večer mělo premiéru video Jakuba Vágnera. Slavný rybář zveřejnil záznam z nedávného lovu sumců na přehradě Orlík. Možná jste zhruba před měsícem zaznamenali foto na jeho facebookové stránce, kde se pochlubil dvěma trofejními kousky z tohoto svazového revíru.

Nyní si tento úlovek můžete prohlédnout na sedmiminutovém videu z jeho produkce. V popisku k videu se píše:

„V rybaření jsou dny, které se nám nesmazatelně zapíší do srdce a našich celoživotních vzpomínek. Můj dědeček říkával, že jsou to dny, kdy Svatý Petr není doma:-). S mým kamarádem Standou jsme vyrazili na sumce po českých svazových vodách. Chtěli jsme vyzkoušet nástrahy, které už nějaký čas vyvíjíme, ladíme a testujeme. Navštívili jsme několik lokalit a poslední den jsme věnovali mé nejmilovanější vodě u nás. Zažili jsme den, na který opravdu nikdy nezapomeneme. Do teď nechápu co se to vlastně stalo, ale podařilo se nám v průběhu pár hodin chytit 4 životní ryby. 2×240, 231 a 250 centimetrů. Zde máte krátké video z tohoto nezapomenutelného dne😊👍. Jen pro doplnění uvedu, že za 32 let co se lovu sumců věnuji, jsem podobný masakr na našich vodách zažil jen dvakrát. Jednou na Tovačově a jednou zde. Tím chci říci, že takový den není zadarmo. Stojí obrovské množství úsilí, odříkání a hlavně času od našich rodin. Jistě se najdou tací, kteří budou náš úspěch svádět na vábničky, sonary a hledat další argumenty, proč oni ne a my ano. Doba je taková. Žijeme v čase přehnané tolerance avšak obrovské zášti, v době kdy se nesmí šlapat po trávě, jelikož je zelená a žijí v ní broučci. Žijeme v době, kdy si můžeme vybírat z desítek pohlaví a taky žijeme v době, kdy si každý srab může na internetu psát co chce, aniž by si musel svou pravdu obhájit a prokázat na úkor pošpinění jmen, které na rozdíl on něj podobných něco v životě opravdu dokázali. Tomuto světu já jasně říkám ne. Odmítám ho, nebudu se mu přizpůsobovat. Obklopuji se lidmi a hodnotami, které já považuji za morálně správné. Tedy prosím, pokud nám tento úspěch nepřejete a závidíte, tak se na následující video raději nekoukejte. Mohlo by to s vámi šlehnout 🙂 Všem ostatním ze srdce přeji všechny úspěchy světa! Každý má svou vlastní cestu a každý si to může vyzkoušet…“

JAKUB VÁGNER OFICIÁLNÍ FACEBOOK, sledujte zde: – https://www.facebook.com/jakubvagner.cz/

Sumce lovil z belly boatu

Na videu můžete vidět lov sumce z belly boatu, což je stále oblíbenější disciplína mezi sumcaři. belly boaty vhodné pro lov takto velkých ryb patří již k poměrně stabilním, velkým ale snadno přenosným plavidlům. Disponují často echolotem a mnohdy i elektromotorem.

Pořizovací cena takto vytuněného belly boatu je sice výrazně vyšší oproti základním modelům pro běžnou přívlač a mušku. Oproti drahým lodím jsou ale daleko dostupnějším plavidlem.

Při jeho použití však musíte dbát na bezpečnost a záchranné prvky a dbát na limity plavidla, co se týče použití na tekoucích či otevřených stojatých vodách.

Upozornění: Od roku 2024 přestanou na Orlíku platit územní povolenky, čtěte zde

11 Comments

  1. Jsi podvodník Jakube ty s tvojí postavou pochybuji, nedostal bis ho do lodě natoš do beliboatu a takovýhle sumiky v jeden večer ??

  2. Jirko, kdyby jsi se raději nejdříve naučil česky a pak přestal závidět, že někdo dokáže žít svůj sen a jiný jenom blbě kafrat na internetu.

  3. Jakub je frajer a neuvěřitelný rybář. Co pro rybáře a osvětu jak se chovat u vody udělal on, nikdo jiný nepřekoná. Jen závistivé hovado muže napsat to co Jirka. Držím palce Jakube a těším se na další video.

  4. Mamrd nejvyššího kalibru co nemá o rybach ani ponětí.Schovava se jenom za své sponzory nakupuje žije na úkor jiných fotí se propaguje co nikdy neulovil a spoléhá na tu většinu populace co o jeho podnikání a nevědomosti co dělá nic nevědí.!!!.Vše se dá prokázat a jen čekám až mu konečně někdo řekne rovnou do očí !!!!!.

    • Tak jdi a řekni mu to ty sám do očí anonyme, nebo máš snad strach tady napsat svoje jméno aby tě někdo nelynčoval a možná i on J.V. Nejspíš si tu vyléváš své mindráky a závist je svině. Tak hurá do toho

    • Hele Anonyme, vypadá to že máš celkem mindrák, zřejmě tě nikdo sponzorovat nechce 🤣 zvedni zadek a běž Jakubovi dokázat, že ty ryby co ukazuje nejsou živé, ale že jsou kreslené 🤣🤣🤣 Za mě parádní úlovky 👍👍 gratulka a držím palce k dalším úlovkům všem normálním rybářům 😉

  5. Je hezky jak lidi dokáží závidět a urážet ale přitom se nedokáží ani podepsat protože se sami za sebe stydí 😀 držím palce Jakube hezké ryby 🙂

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.