Sleva: Belly boat s elektromotorem o 20 procent levněji

belly boat s elektromotorem

Zahájení přívlače se blíží. Zejména v létě je pro lov dravců velmi užitečným pomocníkem belly boat, který má řadu výhod a umožňuje rybářům se trochu zchladit s nohama ve vodě.

Do belly boatu se totiž leze v broďácích s ploutvemi na nohou. Nejjedndušší belly boaty opravdu spoléhají pouze na nožní pohon. Pokročilejší modely nabízí možnost použití vesel.

Vývoj ale směřuje dál a některé belly boaty mají dokonce vlastní motor. Někteří výrobci dokonce nabízí hotové sady belly boatu s motorem.

Black Cat Battle Boat sada s elektromotorem

Skvělá sada určená profesionálům! Obsahuje belly boat s názvem Battle Cat, který je vybaven všemi potřebnými doplňky, a navíc je kombinován se silným elektromotorem BC 2400.

Nově vyvinutý belly boat s názvem Black Cat Battle Boat je vyroben z extrémně pevného silnostěnného PVC materiálu. Spodní strana a oba konce jsou vybaveny extra širokou bezpečnostní lištou, která zajišťuje nejlepší ochranu před kameny a ostrým dnem. Tento belly boat lze snadno skladovat na výšku a také jej můžete bezpečně přetáhnout poslední metry od auta k vodě. Sedák je mimořádně hluboký a má lehce zkosenou zádovou část, což zajišťuje maximální pohodlí a bezpečnost.

Black Cat Battle Boat sada s elektromotorem

Velmi praktické jsou již zabudované dva držáky na pruty.

Battle Boat je dodáván s veškerým vybavením potřebným na vodě: kromě tašky na nástrahy a doplňky jsou zde také dvě absolutně vodotěsné kapsy na baterie, fotoaparát, rybářské doklady a další věci.

Elektromotor a řada doplňků již v ceně

Jedná se o výrazně dražší model belly boatu. V ceně ale již máte elektromotor a celou řadu doplňků, které musíte na běžný „holý“ belly boat stejně dokoupit za nemalé částky.

Některé prvky máte již předem nainstalovány: pevný držák prutu, inteligentní řešení pro připevnění echolotu a zrcadlo pro uchycení elektromotoru. Elektromotor BC 2400 je přesně umístěn na tomto zrcadle.

Tento jedinečný, lehký a kompaktní motor pro belly boat lze snadno ovládat pomocí dodávaného dálkového ovládání. Je vybaven pojistkou, kterou lze odjištěním vyklopit, a hloubka ponoru vrtule je plynule nastavitelná. S 7 rychlostními stupni poskytuje perfektní kontrolu a je vhodný pro vertikální rybaření, klasické házení při přívlači nebo trolling (to je hlubinná přívlač – pozor ovšem na její zákaz na mnohých revírech dle RŘ a soupisu revírů). Jeho tah o síle 24 lb vás spolehlivě dopraví i na delší vzdálenosti, abyste se mohli plně soustředit na rybaření. Sada s belly boatem Battle Boat a elektromotorem BC 2400 je dokonalým balíčkem „vše v jednom“ a čeká pouze na to, až s vámi vyrazí na další výpravu.

Z popisu na e-shopu však vyplývá, že ještě budete nejspíš muset pořídit baterii k elektromotoru. Samozřejmostí je mít také brodící kalhoty a ploutve, bez nichž se žádný belly boat neobejde.

Rozměry:

  • Délka: 170 cm
  • Šířka: 113 cm

Tato sada je aktuálně v nabídce několika e-shopů s nimiž spolupracujeme.

K datu publikace (27.5.2023 dopoledne) článku lze najít 1 ks s 20 procentní slevou v Chytapust.cz (cca 17900 Kč)

Za běžnou cenu (cca 23 tisíc) se aktuálně nabízí například Parys.cz – zde ale můžete snížit cenu o asi dvanáct stovek pouhou registrací.

Čtěte také:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.