SHOEMAKER’S CHARITY CARP CUP se odehraje na jezeře Lhota

SHOEMAKER'S CHARITY CARP CUP
Ilustrační foto

Jedním z prvních větších kaprových závodů sezóny 2022 se stane charitativní závod SHOEMAKER´S CHARITY CARP CUP. Datum konání si můžete poznamenta na 6. až 10 dubna.

Na rozdíl od jiných komerčních závodů jde veškerý výtěžek akc na charitu zaměřenou na pomoc dětem.

SHOEMAKER´S CHARITY CARP CUP 2022 má své místo konání na jezeře Lhota, což je MP revír Středočeského územního svazu vedený pod číslem 411 155 Labe 17 A. Jde o 40 hektarovou vodu v katastru obce Konětopy. 

Nepleťte si ji tedy s Pískovou Lhotou, což je také revír SÚSu, kde se sice koná většina závodů, ale není to tento případ.

Závody se díky pochopení a osobní záštitě předsedy SÚS Dušana Hýbnera podařilo zorganizovat v této komplikované době poměrně narychlo. Přihlášky jsou tak stále otevřené.

předseda sús Dušan Hýbner převzal záštitu nad SHOEMAKER'S CHARITY CARP CUP
Nad akcí převzal záštitu předseda SÚS ČRS Dušan Hýbner

Startovné za tým činí rovných 10 tisíc korun a můžete si být jisti, že vaše peníze poslouží dobré věci. Díky speciální výjimce si navíc budete smět celý závod odchytat nonstop.

Na revíru vás přitom čekají nejen trofejní kapři ale také amuři.

Čtěte také: Boilies: nástraha (nejen) pro lov trofejních kaprů 30 kg+

SHOEMAKER’S CHARITY CARP CUP pomáhá dětem již několik let

Kaprové závody SHOEMAKER’S CHARITY CARP CUP se za poslední roky staly velmi oblíbenými. Po rybářské stránce jde o zajímavý závod pro všechny kapraře.

Ze společenského hlediska nelze než vyjádřit velký obdiv organizátorům, že něco takového dokázali dát dohromady a zaměřit se na dobrou věc.

TIP! Chcete se pochlubit úlovkem nebo zážitkem z ryb? Vkládat příspěvky do rubriky "Vaše úlovky" můžete zde: Vložit úlovek!

Závodů si všímají i nerybářská média a dokonce mu věnuje pozornost celostátní televizní stanice Nova, která jim dává prostor ve zpravodajství a dalších pořadech.

Právě prostřednictvím Nadace Nova se daří získané peníze směřovat tam, kde jsou potřeba.

Například výtěžek z minulého ročníku 2021 ve výši 220 300 Kč našel své příjemce právě díky nadaci.

Z hlediska rybářského vás jistě zaujme nejtěžší ryba loňského závodu, kterou byl kapr o váze 21,75 kilogramů. Do výsledků závodů se započítávaly tři nejtěžší ryby a u předních příček součet výrazně překračoval 50 kilogramů.

Bude velmi zajímavé sledovat, jak dopadne letošní ročník odehrávající se na této svazové středočeské pískovně.

Oficiální web závodu: https://www.sccc.cz/

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.