Přívlačová novinka roku je zde: Daiwa Certate 24 představuje špičku mezi navijáky na lov dravců

naviják Daiwa Certate 2024

Top novinka roku pro vláčkaře? V dnešní reklamě se podíváme na drahý ale nádherný naviják od Daiwy, což je jedna z nejlepších značek nejen pro přívlačové vybavení. Jako každý špičkový výrobce, také Daiwa má výrobky pro ty nejnáročnější rybáře, kterým nevadí utratit větší sumu. Nový naviják Daiwa Certate model 24 je určitě věcička, která stojí za zmínku.

Přívlačový naviják Daiwa Certate 24 právě přichází na český trh

Daiwa představuje nový naviják Daiwa Certate 24, který je efektivnější, lépe vypadá a především je lehčí díky technologii LT – LIGHT & TOUGH.

Certate je uznávaným jménem spojeným s bojem, odhodláním a dobytím. Každý model Certate navijáku prošel vývojem a zdokonalením, aby poskytoval majitelům co největší užitek a spokojenost.

Daiwa navij�k 24 certate lt 4000d-c

Princip LT „Light & Tough“:

Princip minimalismu se odráží i v Certate 2024. LT technologie zaručuje citlivější a silnější naviják, jehož výkon překonává i Exist LT. Kompaktní tělo skrývá výkonné převody Digigear s hladším chodem ve srovnání s předchozími modely.

Monocoque Body (MQ):

Monocoque tělo navijáku je designový skvost, poskytující odolný obal pro převody. Tělo z jednoho dílu je menší navenek, ale větší uvnitř oproti dvoudílným tělům. Absence šroubů umožňuje větší převody, které zabírají asi 85% vnitřní části navijáku.

Technologie MagSealed:

Unikátní technologie MagSealed zajišťuje téměř nulové tření a prodlužuje životnost navijáku. Navíjení je příjemné, a otočení kličkou je o 15% snazší. MagSealed zaručuje voděodolnost a delší životnost navijáku.

Tough Digigear:

Převody Certate LT jsou Tough Digigear, vyšší stupeň než Digigear II. Tato inovativní výrobní metoda bere v úvahu i nejmenší detaily. Síla materiálu Extra Super Duralumin je vylepšena studeným spékáním, což vede k neslyšnému chodu převodů s vysokou odolností.

Jakou velikost zvolit? Nejuniverzálnější pro přívlač v českých podmínkách je obyčejně velikost 4000. Daiwa Certate 24 je dále k dispozici v menších velikostech 2500 a 3000 a ve větší velikosti 5000.

Specifikace navijáku Daiwa Certate LT ve verzi 4000D-C

Vhodné pro techniku rybolovuPřívlač
Hmotnost navijáku235 g
Kapacita cívky150 m/0,37 mm
ModelLT 4000D-C
Náhradní cívkaNe
Ložiska (ks)10
Převodový poměr5,2:1
Velikost40
VýrobceDAIWA

Objednat můžete Daiwa Certate 24 například v obchodě Parys.cz

Čtěte také:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.