Příběh o duze – pěkné video z lovu pstruhů na stojaté vodě

video o lovu pstruhů

Zatímco pstruhová sezona začne až na jaře, lov pstruhů na stojatých vodách je aktuální i nyní. Pokud nemáte čas nebo potřebujete trochu inspirace, doporučuji zhlédnout pěkné video, které se objevilo na platformě YouTube.

Dvanáctiminutové video ukazuje lov pstruhů na stojaté vodě pomocí ultralehké přívlače, což je metoda velice oblíbená a zábavná, kterou lze použít při lovu nejen lososovitých ryb.

Zaujal nás také velmi pěkný stojatý revír s pstruhy.

Video je teprve druhou nahrávkou na YT kanále MNfishing, doporučujeme tak přidat odběr a nového tvůrce podpořit v dalších videích.

Jak je to s lovem pstruhů přes zimu? Loví se hlavně na soukromých vodách a několika málo svazovkách

Pokud vás video nalákalo vyrazit k vodě na pstruhy, tak možnosti tu jsou. Na P revírech sezona sice končí 30. listopadu, přičemž od září už nelze lovit přívlačí. Začátek nové sezony pak připadá až na polovinu dubna.

Lov pstruhů tím ale zdaleka nekončí. Zejména na soukromých vodách je zimní sezona od podzimu do jara zasvěcené právě pstruhům a sivenům. Tyto revíry nalezneme napříč celou republikou.

Existují také vyčleněné svazové vody, kde je možné lovit pstruhy na mušku i přívlačí v zimě. Jde hlavně o některé vody ve Středních Čechách.

Čtěte také:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.