Nejlevnější pelety na trhu: s cenou se dá dostat lehce nad 40 kč za kilo

kukuřičné pelety carpway

V dnešním reklamním tipu vám ukážeme pelety, které lze považovat za jedny z nejlevnějších na trhu. Při koupi desetikilového balení se můžete dostat na cenu v přepočtu kolem 40 korun za kilogram. V eshopech většinou všechna balení zmizí maximálně do týdne, chce to sledovat situaci a zásobit se když je čím.

Aktualizace: nová várka opět naskladněna v Parys.cz (od 6. června 2024)

Pelety se řadí k velmi oblíbeným návnadám a nástrahám. Jedná se o tvrdé válečky lisované z různých surovin, které se ve vodě rozpouští.

Odolávají atakům menších ryb a mají též slušnou výdrž a selektivitu. Pracují ovšem rychleji než klasické tvrdé boilies, vydrží pod háčkem až několik hodin.

Pelety rozlišujeme na variantu bez díry, která se používá ke krmení.

pelety na kapry s dírkou

A variantu s dírou, s ním se dá krmit ale dá se také navléknout na vlasový přívěs a s vhodnou zarážkou poslouží jako nástraha.

Právě takové pelety nabízí výrobce Carpway, z nichž nejlevněji vychází pelety kukuřičné nebo řepkové. Obě tyto plodiny se používají i jako součást partiklů a ryby je ochotně konzumují.

Výhodné pelety z kukuřice a řepky. Za dobré peníze seženete také halibutky a játrové pelety

Pelety od Carpway se prodávají v 10 kg pytlích. Pokud se chcete dostat na co nejlepší cenu, tak doporučujeme registraci nebo přihlášení do profilu v eshopu. Za to je ještě malá sleva navíc.

Carpway pelety kuku?i?n� ?lut� s d�rou 10 kg - 18 mm

U kukuřičných a řepkových se dostanete na čtyřista korun a nějaké drobné za celý pytel.

Kukuřičné ani řepkové pelety nejsou až zas tak časté. To je možná škoda, neboť na kukuřici jsou ryby dost zvyklé. Hlavně proto, že tvoří jednu z hlavních složek partiklu a do většiny revírů ji rybáři každoročně nasypou bez přehánění tuny.

Stejně tak i řepka je poměrně oblíbenou součástí krmných směsí a tak i pelety z ní mohou být zajímavou variantou pro váš lov.

V nabídce jsou také halibut pelety, které snad není příliš nutné představovat. Tyto pelety se vyrábí naopka na rybím základě a mezi rybáři se těší obrovské popularitě.

Zde si můžete vybrat klasické černé halibutky, 10 kg s cenou pro registrované 513 kč a červená varianta o úár desítek korun dražší.

Naším tipem jsou také pelety játrové s podobnou cenou jako halibutky. Játra tvoří velmi používanou složkou například i při výrobě boilies a jejich efektivitu také není nutné příliš komentovat. Na výběr tak máte celou řadu variant za zajímavé peníze.

Kompletní sortiment pelet mají v Párysově rybářském ráji

Čtěte také:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.