Nad dopisy rybářů: tohle vám zaručí trofejní úlovky

štička

Vážení přátelé, v posledních hodinách je naše e-mailová stránka přeplněna vašimi dopisy. Všichni píšete do slova a do písmene to samé. Naléhavost sdělení si žádá okamžité zveřejnění na stránkách našeho plátku:

Toto je rybářský dopis štěstí a trofejních úlovků. Dopis koluje od dávných biblických časů, kdy vznikl pod dohledem rybářského patrona svatého apoštola Petra a jeho kamarádů. 

Pomáhá dosáhnout úspěchu v rybolovu jeho držiteli a všem, kdo přejí štěstí také ostatním rybářům.

Tito lidé do konce života neustále chytají už jenom trofejní ryby a stávají se nejlepšími rybáři široko daleko. Proto šiřme tuto kopii a přání trofejních úlovků mezi co nejvíce lidí. 

Originál dopisu před lety beze stopy zmizel z Vatikánského muzea. V nestřeženou chvíli ho sebral neznámý blonďák se středoevropským přízvukem.

Poselství dopisu má i přesto svoji magickou moc, stačí málo: Pošli odkaz na tento text dalším 5 rybářům do 30 minut a štěstí padne určitě i na Tebe.

Rybář František Vosolsobě ze Dvora Králové nad Labem tomu zpočátku vůbec nevěřil. Kamarádi na rybách ho ale přesvědčili, aby jim text přeposlal.

Když stahoval krmítko ke břehu, tak se pod břehem zvedla mohutná vlna a na háček s pařenou houskou mu skočila metrová štika.

Na Jozefa Kolárika z Hodonína se štěstí také usmálo skoro hned.

Do dvaceti minut po odeslání dopisu chytil dvacetikilového kapra. Jako bonus se mu na navijáku při zdolávačce srovnal zkroucený vlasec.

Ignorování dopisu nosí smůlu

Smůla však provází toho, kdo si troufá dopis znevažovat nebo jej ponechá úplně bez povšimnutí.

 Předseda rybářů z jednoho městečka v západních Čechách dopis označil za spam a ještě se mu na schůzi veřejně vysmíval.

Hned večer jim na rybníku přistálo hejno kormoránů a sežralo všechny ryby. Po dvaceti letech musel na funkci ve svazu rezignovat.

Miroslav Smolík z Lipnice nad Sázavou dopis ani nedočetl. Při další výpravě na ryby si zapomněl doma povolenku, přistihl ho porybný a když se rozezlený vrátil dříve domů, načapal ženu v posteli se sousedem.

Baštýř Adámek z Třeboně je známý ignorant a dopis považoval za špatný vtip. Hned na dalším výlovu beznadějně uvízl v bahně.

Přišel o zánovní holínky a zachránili jej až dobrovolní hasiči s lanem.

Čtěte další zaručeně pravdivé zprávy:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.