Lehký přístřešek na přesnočku od Delphina

Delphin Přístřešek S1 Quick

V dnešním reklamním článku vám představíme „minibivak“ vhodný na krátké vycházky a přesnočky. Je lehký a kompaktní.

  • Lehký bivak ideální na přesnočky
  • Složení zvládnete za 3-4 minuty
  • Vhodné pro jednoho rybáře s lehátkem

Tohle není bivak na týden u vody za období dešťů. Naopak, je určen pro rybáře, kteří nemají dostatek času na dlouhé výpravy a upřednostňují spíše rychlé akce na jednu noc.

Jedná se o přístřešek Delphin S1 Quick. Právě pro ně přináší společnost Delphin na trh tento výjimečný a neuvěřitelně praktický „mini bivak“.

Bivak složíte bez námahy za pár minut

Hlavní výhody: je lehký a nezabijete moc času jeho stavěním. Tipněte si, jak dlouho trvá bivak připravit. S trochou zkušenosti méně než tři minuty, Sbalení tak půlku času. Zkrátka dobrá věc, když nemáte mnoho času, můžete jej použít i na odpolední chytání, kde potřebujete ochranu před nepřízní počasí.

Delphin P?�st?e?ek S1 Quick

Cel tajemství spočívá „pop-up“ konstrukci, díky které jej extrémně rychle a bez námahy rozložíte a složité u vody.

U krátkých, rychlých vycházek je to k nezaplacení. Tady nedává smysl nosit a rozkládat velký bivak. Výčet výhod tohoto produktu tím ale vůbec nekončí.

Obraťte pozornost také na rozměr bivaku a tvar ve složeném stavu. Je velice kompaktní a lehký. Můžete jej přepravovat vložený například ve složeném lehátku.

Je to přesně ten typ přístřešku, který složíte naplocho do tvaru disku abyste jej jednoduchým pohybem rozložili a upevnili na místě.

To dává další úsporu prostoru a času při přípravě místa k chytání. Přenášení věcí na vzdálená a nedostupná místa se tím zase trochu usnadní.

Co se týče rozměrů složeného bivaku. Určitě nepatří k těm extrémně prostorným ani vysokým. Přístřešek byl ovšem navržený, aby se do něj vešlo jedno lehátko.

Stále vám uvnitř zůstane prostor pro rybářské tašky nebo stolek a jiné potřebné příslušenství. Ve srovnání s jinými konkurenčními modely tohoto typu, má tento minibivak výhodu větší hloubce, což znamená více místa pro vás a vaši výbavu.

Delphin Přístřešek S1 Quick

Díky své kompaktnosti je možné tento bivak rozložit i na velmi malých a těžko přístupných místech, kde by postavení velkého bivaku bylo obtížné nebo nemožné.

Jinými slovy, kamkoli dokážete postavit lehátko, tam můžete umístit tento bivak. To vám umožní pohodlně lovit i na málo prochytávaných částech revíru a být tak vždy o krok napřed před ostatními rybáři.

Navzdory své kompaktnosti je bivak stabilní a odolný i v silnějším větru. Přední panel je vybaven čtyřmi zipy, které umožňují nastavit vchod a větrání podle potřeby, a také moskytiérovým oknem pro lepší přehled o dění na lovném místě.

Na stropě bivaku je praktický háček pro zavěšení lampy nebo bundy, a na zadní stěně kapsa pro uschování mobilu, klíčů nebo příposlechu, které tak máte vždy po ruce.

Pokud tedy patříte do skupiny rybářů, kteří rádi loví na hůře dostupných místech, případně upřednostňujete krátké rybaření, tak Delphin S1Quick se pro vás stane neocenitelným pomocníkem.

Přístřešek nemá podlážku, což ale může být spíše výhoda. Další výhodou je právě lehkost a malé transportní rozměry o něž tu jde v první řadě. Jako nevýhodu lze označit vodní sloupec „jen“ 5000. Vzhledem ke koncepci bivaku zaměřeného na lehkost a krátké akce je to nejspíš dostačující, na dlouhé výpravy v deštích se s ním nepočítá.

K dispozici v následujících obchodech Chytapust.cz | Parys.cz | AZ Fishing | Lk Baits |

Přečíst znovu popis přístřešku

Související příspěvky:

Další novinka od Mivardi: prostorné brolly Entrix XL

Jak bojovat s vedrem na rybách? Pomůže USB větrák do bivaku

Největší rybářský deštník? Pod Mivardi Session Umbrella XL se vejdou dvě lehátka

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.