Kaprařská videa #1 – jarní vycházky a 44 kg kapr chycený dítětem

Kaprařská videa foto
Ilustrační foto: Redakce

Vážení přátelé, rozhodli jsme se v nové rubrice přinášet výběr a tipy na zajímavá kaprařská videa napříč internetem. Není to ale jen o celebritách a rekordech. Zajímavá může být tvorba nejen známých tváří nebo značek ale i začínajících autorů. Můžete si je nejen prohlédnout ale také dát lajk a odběr jejich tvůrcům.

Jarní výprava za kapřím dobrodružstvím v podání známé kaprařky Hanky Lindnerové

YT kanál: Fox Carp Fishing TV CZ&SK

Společně se značkou FOX vás Hanka Lindnerová vás tentokrát vezme na jarní výpravu s očekáváným cílem – ulovit pěkné kapry. Chytá se pouze ze břehu a Hanka vám názorně vysvětlí měření a fixování vzdálenosti pomocí distančních tyčí, které zmiňujeme například v našem článku o klipování vlasce.

Díky tomu si osvojíte přípravu místa pro přesné nahazování a zakrmování na jednom místě s pomocí spombu.

Pěkné video ale není jen o prezentaci výrobků (kvalitních) lišácké značky FOX. Uvidíte samozřejmě také pár pěkných kaprů, neboť Hanka pro samé záběry ani nestíhá natáčet.

Kaprařská videa a jarní vycházka od Zdendy Formana

YT kanál: Zdeněk Forman

Sedmnáctiminutové videjko od zatím ne tolik sledovaného tvůrce vás zavede na revír za deště a počasí, kdy se na první rybu musí chvíli čekat. Po čtyřech hodinách čekání konečně přichází první pěkný kapr.

Uvidíte mimo jiné i jakou Zdenda používá montáž v kombinaci s Ronnie Rigem (ve videu je pěkně vidět fungování Ronnie Rigu – natočení háčku špičkou dolů pro zásek do spodního pysky).

Dozvíte se také jakému dává autor boilies autor důvěřuje a jak jej dipuje, když ryby příliš nespolupracují.

Montáž Ronnie rig
Ve videu Zdenda názorně předvádí fungování montáže Ronnie Rig. Foto: Redakce

44 kg kapr chycený jedenáctiletým klukem

YT kanál: Ridgemonkey

Zajímavé kraťoučké video před pár dny vyšlo na YouTube kanále kaprařské značky Ridgemonkey.

Teprve 11 letý Callum Pettit ze Spojeného království, který byl na rybářském výletě ve Francii a chytil kapra vážícího 96 liber, tedy něco kolem 44 kilo.

Šupináč zabral na jezeru Serene ve Francii a určitě jde o juniorský rekord v Británii odkud chlapec pochází. Pravděpodobně ale i v Evropě. Ryba přišla na montáž Rotator rig v kombinaci s pop up boilies. Radost z úspěšného výletu rodině nezkazil ani fakt, že jim cestou zpátky ve frontě před tunelem pod La Manche nabořili auto jiní kapraři, nebylo to ale prý naschvál:)

Následující díl kaprařských videí:

Všechny články z rubriky rybářská videa

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.