Jakub Vágner se stal otcem. S Claudií Darga mají dceru jménem Kaya

Jakub Vágner se stal otcem.
Jakub Vágner na For Fishingu. Foto: Aktivni-rybolov.cz

Dlouho očekávaná zpráva přišla z rodiny Jakuba Vágnera. Jeho žena, Claudia Darga, přivedla na svět potomka. Holčička dostala jméno Kaya.

Na svět se jí příliš nechtělo, původní termín porodu byl odhadován již na měsíc březen. Malá rybářka si evidentně počkala až na duben. Nejspíš už tušila, že ta pravá sezóna začíná až teď.

Samotný Jakub Vágner začal sezónu vskutku bravurně. A to tím nejcennějším úlovkem, jaký se mu kdy podařil. Nezbývá než popřát hodně zdraví a štěstí. Věříme, že nebude dlouho trvat a malá Kaya bude chytat první ryby. 

Bude mít totiž ty nejlepší učitele: Jakub Vágner a Claudia Darga tvoří unikátní pár. Jakub je celosvětovou rybářskou celebritou a Claudia je velmi známou kaprařkou, která se postupně etablovala jako influencerka i v ostatních rybářských disciplínách napříč evropským kontinentem. Na sociálních sítích ji sledují statisíce lidí.

Claudia Darga je známá hlavně v německy mluvících zemích, kde strávila podstatnou část života:

Svatba stylově na parníku uprostřed Vltavy

Mnozí její fanoušci dokonce hořce zaplakali, když si našla ženicha. Její výběr tenkrát byl velkým překvapením neboť o předchozím vztahu mezi ní a JV se veřejně prakticky nevědělo.

O jejich sňatku jsme informovali již v minulém roce na podzim. Brali se opravdu stylově – svatba se odehrála na parníku křižujícím pražskou Vltavu.

(Původní článek o svatbě naleznete pod tímto odkazem).

Jakub Vágner pochází ze slavné hudebnické rodiny. Na rozdíl od svých sourozenců ale založil rodinu později.

Zatímco Jakub se stává otcem poprvé a nechával si na děti dost času. Pro jeho otce, slavného Karla Vágnera, jde již o osmé vnouče.

Všimněme si také toho, že Jakub vůbec nezahálí ani když je jeho partnerka v očekávání. Claudia musí být velmi tolerantní a chápající žena.

Před měsícem totiž Jakub podnikl dobrodružnou výpravu do Afriky, kde jej na rybářských výpravách museli doprovázet ozbrojenci se útočnými puškami a zabijáckým výrazem v očích.

 Z ní se posléze vrátil zpět do České republiky. Potkat jsme jej mohli například v polovině března na For Fishingu, kde přednášel a zároveň představoval svoji novou sumcařskou značku Vagner Fishing International (Zprávu o tomto projektu naleznete pod předchozím odkazem).

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.