Jakub Vágner se pochlubil další fotkou pěkného sumce: ulovil jej ve Francii

Jakub Vágner se stal otcem.
Jakub Vágner na For Fishingu. Foto: Aktivni-rybolov.cz

Po krátké době o sobě dal opět prostřednictvím sociálních sítí vědět Jakub Vágner.

I v tomto případě jde o fotku se sumcem, kterého známý rybář vlastnoručně ulovil na poslední výpravě. Podle popisku příspěvku se nyní konečně dozvídáme, kde k úlovku došlo. Na ryby si vyrazil do Francie.

Fotografie se objevila na Jakubově oficiální facebookové stránce po necelém měsíci, tehdy přidal naopak video:

Francouzské revíry jsou sumcům zaslíbené. Tato ryba zde sice není původní, ale možná o to lépe se jí zde daří. Vzhledem k příznivému klimatu a minimální ochrany ze strany státu je Franice vhodná pro celoroční výpravy na tyto velké dravce.

Čtěte také:

S Jakubem se budete moct brzy setkat osobně, zúčastni se veletrhu For Fishing 2023 v Praze

Jakub Vágner je celosvětově populárni český rybář, cestovatel a televizní hvězda. Je známý jako host a moderátor rybářských televizních pořadů a dokumentů, kde představuje své rybářské dovednosti a zážitky z cest po celém světě. 

Kromě rybaření se zajímá také o přírodu a ekologii. Jeho popularita v České republice i zahraničí vedla k vydání několika knih a vydání DVD s jeho dokumenty.

Potkat se s Jakubem osobně a vyslechnout si jeho přednášku budete moci zanedlouho na výstavišti v Letňanech, kde se koná další ročník veletrhu For Fishing 2023. Jakub zde bude již podruhé prezentovat svoji značku sumcového vybavení Vagner Fishing, která nabízí například sumcové pruty a navijáky.

setkání klubu sumcařů
Loni Jakub Vágner na veletrhu představil novou značku vybavení, letos expozice Vágner Fishing bude opět na scéně

Zajímavá je také jeho řada vábniček pro lov sumců z plavidel a další produkty. Přednášky bude mít Jakub Vágner na For Fishingu hned dvě. Jejich čas si můžete ověřit v programu na stránkách veletrhu.

Přednášek o lovu sumců a dalších dravých ryb bude v letošním roce vícero, zkrátka nepřijdou ani návštěvníci, kteří veletrh v době konání navštíví v různých dnech.

For Fishing se po covidu vrací v plné síle

For Fishing je oborový veletrh specializovaný na sportovní rybolov a s ním související produkty a služby. Tato akce zaujme odborníky i laickou veřejnost. Nabízí širokou škálu produktů a služeb, včetně rybářských prutů, navijáků, nástrah, oblečení, doplňků a dalších příslušenství. 

Veletrh také nabízí možnost setkat se s odborníky jako je Jakub. Poznat zde můžete další osobnosti, zúčastnit se workshopů a přednášek a dozvědět se nové informace a trendy v oboru. 

Na letošní ročník zavítá také Ali Hamidi. Známý britský kaprař a jedna z hlavních osobností ze seriálu Kapří Monstra, který znáte i v české verzi.

Návštěvu For Fishingu můžete využít též pro nákup rybářského vybavení, setkání s ostatními nadšenci či získání nových nápadů a inspirace pro vaše rybářské aktivity.

Čtěte také:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.