Ali Hamidi z pořadu Kapří Monstra přijede do Prahy na For Fishing 2023

for fishing
Ilustrační foto: For Fishing 2022, redakční archiv

Výstava For Fishing 2023 bude ve znamení mnohých novinek. Po covidovém oslabení se akce vrací v plné parádě a velký zájem jistě vzbudí osobní účast britského rybáře Aliho Hamidiho, aktéra známého seriálu Kapří Monstra.

Ali Hamidi před nedávnem založil vlastní inovativní brand kaprařského vybavení. V České republice je dovozcem rybářský obchod Parys.cz, kde jeho značku One More Cast (sponzorovaný odkaz) naleznete ke koupi. Parys.cz se na For Fishingu s tímto sortimentem také objeví.

V této souvislosti se do Prahy z UK Ali Hamidi osobně dostaví a má podle dostupných informací vystoupit i s přednáškami. Expozice firmy Párysův rybářský ráj bude představena v hale 2.

Přednáškový program ještě není na webu For Fishingu zveřejněný. Podle informací, které sdílel na sociálních sítích Michal Sedláček, manažer veletrhu, bude mít Ali Hamidi dvě přednášky. Z toho jedna se odehraje v pátek 17.2. a druhá v sobotu 18.2. Přesný čas ale raději doporučujeme předem ověřit v programu veletrhu. Vstupenka platí vždy na jeden den.

Přednášky se konají v nadzemním podlaží nad hlavním vstupem do výstavních prostor. Přednáškový program bývá tradičně bohatý a zaměřuje se nejčastěji právě na kaprařinu, feeder či lov dravých ryb. Přednáší zde přední osobnosti české a mezinárodní rybářské scény. Kompletní program včetně časového harmonogramu se nejspíše teprve objeví na webu.

Ali Hamidi a Chod Rig z jeho dílny:

Již tradičně na veletrhu potkáte také s Jakubem Vágnerem (jenž před pár dny ulovil dalšího velkého sumce) či známým hercem a rybářem Rudolfem Hrušínským.

Čtěte také našich 7 tipů na navijáky na kaprařinu

Na For Fishing se po covidové pauze vrací tradiční vystavovatelé

Nedávné ročníky For Fishingu poněkud poznamenala covidová uzávěra. Po úplném rušení termínů akce si část vystavovatelů netroufala riskovat náklady na přípravu výstavy a minulý ročník se smrsknul víceméně jen na výstavní prostor v hale 3.

rybářský veletrh for fishing 2022

Podle letošního plánku zaplní vystavovatelé také sousední halu 2 a do Letňan se vrací například již zmíněný Parys.cz, Mivardi a z oboru lovu dravců například známá dvojice David Havlíček a Ondřej Matějka z přívlačové firmy Nástrahy.cz, kteří tvoří vláčkařská videa a podcast se stejným názvem na YouTube.

Kromě toho se zúčastni celá řada dalších vystavovatelů. Zastoupena bude také muškařina, letos například firmou CZECH NYMPHS (muškařská legenda RNDr. Karel Křivanec) či značkami Loomis and Franklin na stánku firmy Trabucco.

muškaření na veletrhu

For Fishing 2023 se koná v termínu 16 – 19.2. 2023 a nabídne samozřejmě celou řadu dalších značek a vystavovatelů. Vstupenky je možné výhodněji zakoupit v předprodeji na webu pořadatele veletrhu For Fishing. Kompletní seznam vystavovatelů naleznete tamtéž.

Čtěte také:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.